صفحه ی اصلی / اخبار / اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضاکرده اند

اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضاکرده اند

اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضاکرده اند

پرچمwww.araas.i

اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضاکرده اند
منتشر شده در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۸ – ساعت: ۷:۵۵ قبل از ظهر اخبار دیده بان, اخبار شفافیت و عدالت

این فهرست شامل اسامی ۴۷۴نامزد از استانهای تهران، قزوین، مازندران، اصفهان، سیستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، مرکزی، قم ، خراسان شمالی ،یزد، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی، البرز، گیلان، فارس، سمنان، کرمان، کرمانشاه، همدان هرمزگان،کردستان، گلستان، کهکیلویه و بویراحمد است.

دیده بان شفافیت و عدالت از همه نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم دعوت کرده است این تعهدنامه را امضاکنند و عملکرد شفاف مالی و پارلمانی خود را به نظارت عمومی بسپارند.

**استان اصفهان – ۴۷نامزد

*حوزه انتخابیه شهر اصفهان:

مهدی طغیانی
رضاعلی نوروزی
سید حمیدرضا طالقانی
مسعود نیک دستی
محمود معلمی
محمد یزدانیان
رسول بخشی
مجید اجل لوئیان
زهرا شیخی
امیرحسین بانکی
حسین میرزایی
حسن کامران
علیرضا امامی میبدی
مصطفی نصر اصفهانی
صدیقه ربیعی
مجید نادرالاصلی
علی شیخ ابومسعودی
زهرا سعیدی
سید علیرضا سمائی
اکبر پولادی

*حوزه انتخابیه خمینی شهر

محسن رضایی
حجت الاسلام والمسلمین نقد علی
حمیدرضا ابراهیمی خوزانی
سید حسن مجیدی
سید محمد موسوی
حمیدرضا حقیقی

*حوزه انتخابیه لنجان:

میثم مهدیار
الیاس قربانی
حسین رجایی
روح الله نقدی پور
یونس احمدی

*حوزه نجف آباد

ابوالفضل ابوترابی

*حوزه نائین، خور، بیابانک

حسین حسنی
مجتبی اقبال
الهام آزاد

*حوزه دهاقان، شهرضا

سمیه کرمی
محمدرضا آقاجانیان
سعید آقاسی
حبیب اله بهرامی
سید علی حجاری
علیرضا ریاحی
رحیم کریمی
محمدعلی ضیائی
مصطفی کافی
فضل الله کفیل

*حوزه فلاورجان

بهنام طالبی طادی

*حوزه مبارکه

سعید خلیلیان
پروین صالحی
باقر محمدزاده

*حوزه فریدن و فریدون شهر

مجتبی مومنی

*حوزه گلپایگان، خوانسار

سید محمدحسن میرمحمدی

**استان تهران – ۱۰۵نامزد

*حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس:

میثم فرجی
غلامرضا الیاسی
مجید فرهمند
علی رزم آور
محمدرضایی قلعه
عباس کاظمی نجف آبادی
هادی طالبیان مقدم
سید امیر سیاح
مصطفی زمانیان
سید حسین رضوی پور
مجتبی رضاخواه
جواد مشایخ
سید احسان خاندوزی
فاطمه احمدی
نرجس بختیار خلجی
علی طاهری
الیاس نادران
مالک شریعتی نیاسر
ابولفضل عمویی
علی شمسی پور
مجتبی توانگر
وحید یامین پور
بهروز سجودی
محسن جلواتی
علی مطهری نام پدر: عبادالله – ایشان ارتباطی با علی مطهری نماینده فعلی استان تهران ندارند و صرفا تشابه اسمی است)
سیده صفیه حسینی باغسنگانی
جواد نیکی ملکی
مجتبی ابراهیمی
رضا تقی پور انوری
محمدحسین طاهری آکروی
سید علی یزدی خواه
سید محمدجواد ابطحی
سعید کرمی
احمد سلطانی
علی خضریان
سید محمود نبویان
زهره سادات لاجوردی
بتول نامجو
فاطمه آلیا
آسیه کلاته
زهرا ابوالحسنی
ابوالفضل عفت نژاد
علی اکبر عبادی
محمدحسن حسین زاده
علی فرخ زاد
رجب پناهی
رضا کوشش کرد شولی
مصطفی غربی جله گران
محمدمهدی علمدار میبدی
محمد اسماعیل توسلی
امین پناهی
غلامرضا قدیری
زهره الهیان
احمد ابریشمی
رسول جلیلی
مرتضی آقاطهرانی
سیدمحمدرضا حسینی
مجید صحاف
حسین صالحی کجانی
سعید بیژن
روح الله ایزدخواه
احمد نادری
محمد آقامیری
محمد محمدی پور
محمد طیب صادق
فاطمه قاسم پور
مهدی محمدزاده
منصوره سادت هاشمی
ذبیح الله حسینی نژاد
علی جعفری
سید میعاد صالحی
عابد عابدی جعفری
مهران فتح اله زاده
سعید اخروی
غلامرضا افسری دودران
زهرا رحمانی زاده
غلامرضا شاهینی
علی دستافر
مصطفی کواکبیان
محمدرضا بادامچی
محمد سلیمانی
مهدی زریباف
سوده نجفی
مجتبی ثابتی
حبیب الله آراسته راد
زهرا زمانلو
زهرا شیرینی فرد پیله رود
مصطفی میرسلیم
لیلا وثیقی محمود
سعید لک
محمدصادق کوچکی
محسن رسولیان
سمیه رفیعی
محمدصادق کوشکی

*حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان

جواد پاشاپور
محمدباقر ابوالحسنی

*حوزه انتخابیه شهریار، شهر قدس و ملارد

حامد نجفی
حسین اشرفی
زهرا حیدری
محمد وارسته کچلامی
آیت الله یوسفیان توده رودی

*حوزه انتخابیه قرچک، ورامین، پیشوا

احمد رضایی
فاطمه غلامی
سهراب امینیان رضوی

*حوزه پاکدشت

مهدی کرامتی

*حوزه دماوند و فیروزکوه

محسن اکبری صفر

**استان سیستان و بلوچستان- ۱۲ نامزد

*حوزه انتخابیه زاهدان:

محمود اسحاقی­نژاد
حسینعلی شهریاری
فداحسین مالکی
شهاب گلوی زاده
محمدرضا غلامی
عباس شیبک

*حوزه انتخابیه زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز

فرهاد شهرکی
محمدمهدی منافی
سیدباقر حسینی

*حوزه چابهار، نیکشهر،قصرقند

محمد انور بیجارزهی

*حوزه انتخایه خاش و میرجاوه

علی کرد

*حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز،بمپور،لگان

۱٫عبدالوحید اکرامی

**استان قزوین – ۹ نامزد

*حوزه انتخابیه قزوین، آبیک

میثم پیله فروش
محمدباقر آقا علیخانی
مهدی الهیاری
علی فلاح
لطف الله سیاهکلی
فاطمه محمدبیگی
داود محمدی
سید محمدرضا حسینی
یاسر سبحانی فر

**استان مازندران –۱۰نامزد

*حوزه انتخابیه ساری و میاندرود

حسین شهریاری
علی بابایی کارنامی

*حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آیاد

سیف الدین خلعتبری
هادی شیرزاد

*حوزه چالوس، نوشهر، کلاردشت

علی قربانپور لزرجانی
اسحاق صلاحی کجور

*حوزه انتخابیه آمل

مجید اصغرزاده
حسین صائمی

*حوزه نور، محمودآباد

عبدالوحید فیاضی
صدرالدین متولی

*حوزه بابل

مهدی سعادتی

*حوزه بهشهر، نکا، گلوگاه

غلامرضا شریعتی

**استان خراسان رضوی- ۴۵نامزد

* حوزه انتخابیه مشهد و کلات

محمدحسین حسین زاده بحرینی
سعید شعرباف
علیرضا خدابخشی
علی شاملو
مصطفی شادمان
رضا ابوالفضلیان
فاطمه رحمانی
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
محمدابراهیم حسینیان
غلامحسین صاحبی
جواد طیار تواتکان
جواد میثاقی فاروجی
نصرالله پژمان فر
علیرضا امیرحسین خانی
علی کریمی
حسین جعفری ده دور
مجید حسینی
جعفر سروری
حمید کفشکتان
مائده پور فتح الله
قربانعلی عربی
محمدذاکر ویرانی
هادی جاویدی صرافان

*حوزه درگز

حامد بیهقی

*حوزه کاشمر، خلیل آباد، بردسکن

جواد نیک بین
مجید اسماعیل نیا

* حوزه نیشابور و فیروزه

۱٫حسین احمدی سلیمانی

حسین سبحانی نیا
محمد تاجیک
سید جمال الدین حسینی
فاطمه قدم باری
سید مهدی حسینی
موسی اشرافی
حسن احمدآبادی
حسن عبدی
دلبر دانشجو
علی دهقان زاده

*حوزه تربت حیدریه

سعید باستانی
محمد ابراهیم زاده چناری
محسن زنگنه

*حوزه تربت جام

غلامرضا اسدالهی

*حوزه قوچان

رمضان مزرجی
علی آذری
مرتضی رحمانی مطلق
سید جلال موسوی تبار

*حوزه فریمان

سید هادی طباطبایی
سید احسان قاضی زاده هاشمی

*حوزه چنار

غلامرضا بخشی زاده

** استان خراسان شمالی- ۲نامزد

* حوزه انتخابیه شیروان

محمد محمدزاده قائمی

*حوزه بجنورد

رضا یزدانی

** استان خراسان جنوبی- ۳نامزد

* حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف، درمیان

۱- دانیال سعیدی

* حوزه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان

مجید نصیرایی
محمد فردوسی پور

** استان مرکزی- ۱۴ نامزد

* حوزه انتخابیه اراک، کمیجان، خنداب

۱-معصومه جودکی

۲- احمد قنبری

۳٫مهدی صالحی نظام آبادی

۴٫ابراهیم میقانی

علی اکبر کریمی
رضا نقدی
اشرف بهادری
راحمه رجایی
حجت ملکی
ابوالفضل فخرالاسلام

*حوزه شازند

علیرضا میرزایی

*حوزه آشتیان، تفرش، فراهان

داود حسینی

*حوزه خمین

روح الله اکبری

*حوزه انتخابیه دلیجان، محلات

محمد جلالی

** استان قم- ۵نامزد

* حوزه انتخابیه قم

احمد امیرآبادی فراهانی
محمدمهدی صحیفه سجادیه
میثم لطیفی
شاهین صادقی نسب
علیرضا زاکانی

** استان یزد- ۱۱ نامزد

* حوزه انتخابیه یزد و اشکذر

محسن نوفرد
صالح جوکار
مجید عادلی

*حوزه اردکان

محمدرضا دشتی
عبداله عزیزیان نسب
محمدرضا فاضل پور

*حوزه مهریز و بافق

سید محمدرضا رضی به آبادی
سید محمدرضا بیدکی

* حوزه انتخابیه میبد و تفت

قاسم روانبخش
نایب علی خلیلی
سید جلیل میرمحمدی

** استان ایلام- ۷نامزد

*حوزه ایلام

حسین رحیمی
مهدی شریفی
محمدتقی قاسمی
سلام امینی
حجت الله شیرزادی
روح الله ناصرزاده

*حوزه دهلران، دره شهر، آبدانان، بدره

یونس گلی

**استان زنجان-۱۱ نامزد

* حوزه انتخابیه زنجان

حسن کریمی
مصطفی طاهری
مهدی باقری
احمد بیگدلی
غلامحسین نظری
سهیلا حیدری
جواد بیات
اسحاق اسماعیلی
روح الله حسنی
اصغر حاتمی
معصومه حسنی

**استان بوشهر-۸نامزد

*حوزه بوشهر، گناوه، دیلم

اسکندر بهروزی
عبدالکریم جمیری

*حوزه دشتستان

مریم پاسالار
ایرج مزارعی
غلامرضا مختاری
ابراهیم رضایی
محمدرضا دهقان فرد

*کنگان، دیر،جم، عسلویه

عسگر جلالیان

**استان چهارمحال و بختیاری- ۱۰ نامزد

*حوزه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

مجتبی نوروزی
قدرت الله حمزه

*شهرکرد، بن، سامان

اردشیر رئیسی
احمد راستینه
احمد کرمی
محمدمهدی داودپور
حبیب الله فاضلیان

*حوزه بروجن

امیرقلی جعفری

*حوزه لردگان

سید روح الله موسوی
شمس الدین جلیل پیران

**استان خوزستان- ۲۵ نامزد

*حوزه اهواز، کارون، باوی، حمیدیه

خالد چهارلنگ
سعید جعفری
رضا کلاه کج
داریوش بهپور
مجتبی یوسفی
احمد سراج
محمدامین سیاحی
غلامعلی رضایی
جمشید نقاش دزفولی
جبار سعیداوی
عبدلعلی حدادیان نژاد یوسفی
اکبر یاوری
ناصر سودانی
سید کریم حسینی
ایمان مجدی

*حوزه شادگان

عبدالکریم کعبی اصل

*حوزه امیدیه، ماهشهر، هندیجان

عبدالسعید شریفات
عبدالمحسن فدعمی
حبیب قاسمی
جمال صالح زاده
حبیب آقاجری

*حوزه اندیمشک

محمدجواد حسینی منش

*حوزه آبادان، اروندکنار

علی بهارستانی
سید محمد مولوی

*حوزه ایذه، باغملک

۱٫سید مراد حسینی

**استان آذربایجان غربی- ۱۵نامزد

*حوزه ارومیه

سید مجتبی آران
سید احمد غفاری قره باغ
مریم علیزاده ماکو
علی فعال مسکین
رویا علیزاده ماکویی
جعفر غلامپور متین

*حوزه خوی و چایپاره

سعید برومندفر
محمدامین محققی کیا
امین صادق لو
حسن درستی
رضا عطامهر
سید تقی کبیری
کبری رستم زاده
عادل نجف زاده

*حوزه میاندوآب

رضا کبیری

*حوزه سلماس

جعفر نوری یوشانلویی

**استان لرستان- ۵ نامزد

*حوزه انتخابیه خرم آباد و شهرستان چگنی

محمدرضا ملک شاهی راد
احمد حقی
مهرداد ویس کرمی

*حوزه انتخابیه درود و ازنا

سید ایمان موسوی
عباس کسائی

**استان البرز- ۱۹ نامزد

*حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد

حسین مظفر
مصطفی سعیدی سیرایی
امین ریوندی
عمار ایزدیار
محمدجواد کاظمینی
مهدی عسگری
علی پور محمدباروغ
نوید پورجلیلی
اکرم السادات اجاق
علیرضا عباسی
حسین هاشمی
لیلا یادگاری
طاهره پورشمسیان
هادی جمشیدیان قلعه سفیدی
آجرلو
مهدی جوهری

*حوزه ساوجبلاغ، طالقان، نظرآباد

مصطفی دربندی
علی حدادی
غلامرضا خرم جاه

**استان آذربایجان شرقی- ۱۵نامزد

*حوزه تبریز اسکو، آذرشهر

احمد اسدیان
عزت الله جعفری
محمداسماعیل سعیدی
کاظم بجانی
روح الله متفکر آزاد
علی ساعدی
فهیمه پورعلی بالوجه
سید ابراهیم ابراهیمی نائید
محمداسماعیل سعیدی
مهدی زارعی
محمد حاجی زاده کهنمویی
حسن کربلایی حاجی اوغلی
علی جعفری
محمود پورباقریان آخونی

*حوزه شبستر

محمد بیگ

**استان گیلان- ۲۱ نامزد

*حوزه فومن و شفت

خلیل بهروزی فر
محمدعلی محبعلی زاده گشتی

*حوزه رشت

سید رضا مطهری
علی آقازاده
احمدی
محمدرضا عوض نیا
مجید دلاور
جواد رحمانی
جبار کوچکی نژاد
ابراهیم خردکیش

*حوزه لنگرود

۱٫امین امیری

*حوزه تالش، ماسال، رضوانشهر

اصغر شمسی پور چوبر

*حوزه آستارا

زهرا سعادتی

*حوزه بندر انزلی

۱٫ دادرس

*حوزه رودسر و املش

۱٫ نظرعلی علیزاده

*حوزه آستانه اشرفیه

۱٫ محمدعلی رمضانی

۲٫ ریحانه احمدی

*حوزه لاهیجان

۱٫ ذبیح الله نیک فر

۲٫ سیدرضا علوی

۳٫ کمیل مومن

*حوزه رودبار، لوشان

علیرضا کربلایی حسینی

**استان فارس- ۲۸ نامزد

*شیراز و رزقان

روح الله شجاعیان
غلامحسین اسکندری
روح الله نجابت
منصوره طاهری
قاسم مکارم شیرازی
سید اسماعیل حسینی
سیروس پاک فطرت
جعفر قادری
صادق دانش دوست
مریم کرونی
محمدرضا محمدی کشکولی
روح الله خالقی

*ممسنی و رستم

مجید انصاری
عبدالحمید ندری
فرهاد صفری
جعفر شریفی
علی احمدی

*جهرم و خفر

علیرضا صحرائیان

*حوزه نی ریز، استهبان، بختگان

سیاوش فیروزی نژاد
اصغر مسعودی
فرهاد طهماسبی

*حوزه داراب و زرین دشت

نوروز قبادی پور

*حوزه آباده و بوانات

اصغر بلارک

*حوزه مرودشت، ارسنجان، کامفیروز،پاسارگاد

ابراهیم ابراهیمی

*حوزه فسا

حجت الله فیروزی
مختار شفیعی

*حوزه فیروز آباد

امین الله قربانی کشکولی
فرزاد مهکویی

**استان سمنان- ۸ نامزد

*حوزه سمنان، مهدی شهر و سرخه

جمال دامغانیان
عباس گل رو
عباس کاشیان
جواد خسروی
محمد علی آریامنش

**شاهرود و میامی

سید حسن حسینی شاهرود
احمد عجم
منصوره حورعلی

**استان کرمان- ۵ نامزد

*حوزه کرمان، راور

محمدرضا پورابراهیمی
محمدمهدی زاهدی
سلمان محمدی

*حوزه رفسنجان و انار

حسین جلالی

*حوزه زرند

عفت شریعتی

**استان کرمانشاه

*حوزه کرمانشاه- ۲ نامزد

حجت الله دمیاد
محمد کرمی راد

**استان هرمزگان- ۹نامزد

*حوزه بندرعباس، حاجی آباد، ابوموسی

۱٫عباداله علی محمدی معدنوئی

مجتبی ذاکری
احمد مرادی
پرویز سالاری
ابوالقاسم جراره
علی اکبر میرزایی
محمد آشوری
حسن مریدی زاده
زهرا تاج محمد علی نژاد

**استان کردستان- ۲ نامزد

*حوزه سنندج، کامیاران، دیواندره

عبدالسلام کریمی

*حوزه قروه و دهگلان

فاطمه فرهادی

**استان گلستان- ۴ نامزد

*حوزه گرگان، آق قلا

عیسی مهری
سعید بیرقدار
غلامرضا منتظری

*حوزه مینودشت

حسین خان احمدی

**استان همدان- ۲ نامزد

*حوزه همدان و فامنین

سید حسین موسوی

*حوزه اسدآباد

پیام کهتری انور

**استان کهگیلویه و بویراحمد- ۷ نامزد

*حوزه کهگیلویه، بهمئی،چرام و لنده

فرزاد نجات نیا موحد
سید محمد موحد
سید فرزاد سبحانیان

*حوزه بویراحمد و دنا

نادر منتظریان
حمید واحدی نژاد
مهدی روشن فکر

*حوزه گچساران و ماهدشت

هومان عسگری

نوشته اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضاکرده اند اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل های جدید پرده آشپزخانه مدرن

پرده آشپزخانه مدرن در این نوشته برای شما مدل های شیک پرده آشپزخانه مدرن را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *