صفحه ی اصلی / اخبار / طرز تهیه معجون بستنی
طرز تهیه ی معجون بستنی در این نوشته برای شما طرز تهیه ی معجون بستنی بسیار خوشمزه و مفید را به نمایش گذاشته ایم. البته با توجه به موادی که ما برای تهیه ی معجون در این نوشته برای شما قرار داده ایم می توانید به سلیقه موادی را اضافه یا حذف کنید. مواد لازم برای تهیه ی معجون بستنی تعداد چهار نفر بستنی نیم کیلو گردو هشت عدد پسته صد گرم عسل چهار قاشق غذا خوری موز سه عدد خرما پوست کنده ده عدد کاکائو به مقدار لازم برای داخل معجون و تزیین قهوه یک قاشق چای خوری زنجبیل نصف قاشق چای خوری طرز تهیه معجون بستنی خوشمزه ابتدا بستنی را داخل مخلوط کن ریخته و مقداری موز و خرما پوست کنده و مغزیجات و زنجبیل و پودر قهوه و کمی کاکائو را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. بعد از مخلوط شدن مواد به دلیل اینکه بستنی آب می شود مواد را داخل ظرف های مخصوص که قرار است بریزید ریخته و در فریزر قرار دهید بعد از اینکه مواد سفت شد بیرون آورده و با پشته و موز و کاکائو و گردو تزیین کنید و روی آن عسل بریزید این معجون خانگی بسیار مفید و دارای ارزش غذایی بالایی است و به عنوان یم وعده غذای کامل به شما انرژی می دهد . خان..

طرز تهیه معجون بستنی

طرز تهیه ی معجون بستنی

معجون بستنی

در این نوشته برای شما طرز تهیه ی معجون بستنی بسیار خوشمزه و مفید را به نمایش گذاشته ایم. البته با توجه به موادی که ما برای تهیه ی معجون در این نوشته برای شما قرار داده ایم می توانید به سلیقه موادی را اضافه یا حذف کنید.

مواد لازم برای تهیه ی معجون بستنی تعداد چهار نفر

بستنی نیم کیلو

گردو هشت عدد

پسته صد گرم

عسل چهار قاشق غذا خوری

موز سه عدد

خرما پوست کنده ده عدد

کاکائو به مقدار لازم برای داخل معجون و تزیین

قهوه یک قاشق چای خوری

زنجبیل نصف قاشق چای خوری

معجون بستنی

طرز تهیه معجون بستنی خوشمزه

ابتدا بستنی را داخل مخلوط کن ریخته و مقداری موز و خرما پوست کنده و مغزیجات و زنجبیل و پودر قهوه و کمی کاکائو را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. بعد از مخلوط شدن مواد به دلیل اینکه بستنی آب می شود مواد را داخل ظرف های مخصوص که قرار است بریزید ریخته و در فریزر قرار دهید بعد از اینکه مواد سفت شد بیرون آورده و با پشته و موز و کاکائو و گردو تزیین کنید و روی آن عسل بریزید این معجون خانگی بسیار مفید و دارای ارزش غذایی بالایی است و به عنوان یم وعده غذای کامل به شما انرژی می دهد .

خانم های باسلیقه سعی کنند چند مدت یک بار این معجون ها را برای کودکان خود درست کرده تا به رشد آنها کمک کند.

اگر برای درست کردن این معجون برخی از مواد مثل کاکائو یکی از مغزیجات یا پودر قهوه هم نداشتید اشکالی ندارد.

یک دسر بسیار شیک و مقوی برای مراسم ها و دورهمی هایی که افراد مهمی در آن شرکت کرده اند و دوست دارید از باسلیقه بودن شما خبردار شوند.

معجون بستنی

طرز تهیه بستنی در خانه

دسر توت فرنگی

دسن پان شکلاتی

ساچر کیک خوشمزه

طرز تهیه ی کاستارد زعفرانی

نوشته طرز تهیه معجون بستنی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل مانتو سری جدید بهاره و تابستانی

مدل مانتو همان طور که می دانید مدل مانتو از اصلی ترین پوشاک رای خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *