صفحه ی اصلی / اخبار / حظور لیلا حاتمی در فیلم آخرین سیاره جدیدترین کار ترنس مالیک
لیلا حاتمی فیلم آخرین سیاره بازی لیلا حاتمی در نقش مریم مجدلیه فیلم ترنس مالیک وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را به فهرست بازیگران فیلم «آخرین سیاره»، جدیدترین ساخته «ترنس مالیک» کارگردان مطرح آمریکایی اضافه کرد. در حالی که در چند روز اخیر، اخباری درباره بازی لیلا حاتمی در پروژه سینمایی جدید «ترنس مالیک» کارگردان صاحب سبک سینمای جهان منتشر شده بود، اما این خبر در هیچ یک از سایت های رسمی تائید نشده بود تا امروز بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلمها (IMDb) حضور این بازیگر ایرانی در نقش مریم مجدلیه (از پیروان حضرت عیسی مسیح) را در این فیلم تائید کرد. در فیلم «آخرین سیاره» که روایتگر چند اپیزود مختلف در زندگی حضرت مسیح (ع) است مجموعه ای از بازیگران نامدار و نوظهور در کنار هم مقابل دوربین رفته اند در فیلم «مصائب مسیح» ساخته «مل گبیسون» در سال ۲۰۰۴ «مونیکا بلوچی» بازیگر ایتالیایی در نقش مریم مجدلیه از یاران حضرت مسیح (ع) بازی کرده بود، در فیلم «مریم مجدلیه» ساخت ۲۰۱۸ هم «رونی مارا» این نقش را بازی کرده بود، نقشی که لیلا حاتمی در فیلم «آخرین سیاره» تکرار خواهد کرد. این فیلم سینمایی هم اکنون در..

حظور لیلا حاتمی در فیلم آخرین سیاره جدیدترین کار ترنس مالیک

لیلا حاتمی فیلم آخرین سیاره

لیلا حاتمی

بازی لیلا حاتمی در نقش مریم مجدلیه فیلم ترنس مالیک

وب سایت IMDB نام لیلا حاتمی را به فهرست بازیگران فیلم «آخرین سیاره»، جدیدترین ساخته «ترنس مالیک» کارگردان مطرح آمریکایی اضافه کرد.
در حالی که در چند روز اخیر، اخباری درباره بازی لیلا حاتمی در پروژه سینمایی جدید «ترنس مالیک» کارگردان صاحب سبک سینمای جهان منتشر شده بود، اما این خبر در هیچ یک از سایت های رسمی تایٔید نشده بود تا امروز بانک اطلاعاتی اینترنتی فیلمها (IMDb) حضور این بازیگر ایرانی در نقش مریم مجدلیه (از پیروان حضرت عیسی مسیح) را در این فیلم تایٔید کرد.
در فیلم «آخرین سیاره» که روایتگر چند اپیزود مختلف در زندگی حضرت مسیح (ع) است مجموعه ای از بازیگران نامدار و نوظهور در کنار هم مقابل دوربین رفته اند
در فیلم «مصایٔب مسیح» ساخته «مل گبیسون» در سال ۲۰۰۴ «مونیکا بلوچی» بازیگر ایتالیایی در نقش مریم مجدلیه از یاران حضرت مسیح (ع) بازی کرده بود، در فیلم «مریم مجدلیه» ساخت ۲۰۱۸ هم «رونی مارا» این نقش را بازی کرده بود، نقشی که لیلا حاتمی در فیلم «آخرین سیاره» تکرار خواهد کرد.
این فیلم سینمایی هم اکنون در مرحله پساتولید قرار دارد و «ترنس مالیک» ظاهرا این فیلم را در سکوت خبری در جزیره آنتسیو ایتالیا و کشور ایسلند مقابل دوربین برده است.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی در نهم مهر سال ۱۳۵۱ به دنیا آمده است. پدر وی علی حاتمی، کارگردان سرشناس سینمای ایران، و مادرش زری خوشکام، هنرپیشه سینما، بوده است. لیلا حاتمی با علی مصفا ازدواج کرده و دوفرزند یک دختر و یک پسر دارد.

لیلا حاتمی لیلا حاتمی لیلا حاتمی

لیلا حاتمی فیلم آمریکایی

لیلا حاتمی لیلا حاتمی لیلا حاتمی…………………………………………………………………………………………………….

بیوگرافی لیلا حاتمی

نوشته حظور لیلا حاتمی در فیلم آخرین سیاره جدیدترین کار ترنس مالیک اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

معرفی چند نوشیدنی سرد تابستانی

نوشیدنی سرد تابستانی نوشیدنی سرد تابستانی نوشیدن آب به مقدار کافی در روز برای سلامتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *