صفحه ی اصلی / اخبار / عکس تولد دارا حیایی در کنار پدرش
تولد دارا حیایی دارا حیایی متولد 11 شهریور ماه سال 1372 در شهر تهران می باشد. وی پسر بازیگر مشهور و محبوب ایرانی امین حیایی می باشد. تاکنون فیلم هایی زیادی را در کنار پدر بازی کرده است. کار جدید که بیشتر شناخته شد سریال ازسرنوشت بود که داستانی بسیار زیبا است که در سه فصل تولید شده است و دو فصل آن پخش شده و فصل سوم ازسرنوشت به زودی پخش خواهد شد. بازیگرانی که در این سریال هم باری دارا حیایی بودند عبارتند از کیسان دیباج در نقش سهراب/ فاطیما بهارمست در نقش نغمه/ علیرضا آرا در نقش اسمائیل و … عکس تولد 27 سالگی دارا حیایی دارا حیایی در عرصه ی مدلینگ هم کار می کند و علاقه ی زیادی به ورزش دارد و ورزش مورد علاقه ی خود را به صورت حرفه ای دنبال می کند. بیوگرافی دارا حیایی عکس های اینستاگرام دارا حیایی نوشته عکس تولد دارا حیایی در کنار پدرش اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

عکس تولد دارا حیایی در کنار پدرش

تولد دارا حیایی

دارا حیایی

دارا حیایی متولد ۱۱ شهریور ماه سال ۱۳۷۲ در شهر تهران می باشد. وی پسر بازیگر مشهور و محبوب ایرانی امین حیایی می باشد. تاکنون فیلم هایی زیادی را در کنار پدر بازی کرده است. کار جدید که بیشتر شناخته شد سریال ازسرنوشت بود که داستانی بسیار زیبا است که در سه فصل تولید شده است و دو فصل آن پخش شده و فصل سوم ازسرنوشت به زودی پخش خواهد شد.

بازیگرانی که در این سریال هم باری دارا حیایی بودند عبارتند از کیسان دیباج در نقش سهراب/ فاطیما بهارمست در نقش نغمه/ علیرضا آرا در نقش اسمائیل و …

عکس تولد ۲۷ سالگی دارا حیایی

دارا حیایی

دارا حیایی در عرصه ی مدلینگ هم کار می کند و علاقه ی زیادی به ورزش دارد و ورزش مورد علاقه ی خود را به صورت حرفه ای دنبال می کند.

دارا حیایی دارا حیایی

بیوگرافی دارا حیایی

عکس های اینستاگرام دارا حیایی

نوشته عکس تولد دارا حیایی در کنار پدرش اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

سری جدید مدل مانتو ۲۰۲۱-۱۴۰۰

مدل مانتو ۲۰۲۱- ۱۴۰۰ امروزه تولیدات زیادی در خصوص مدل مانتو صورت می گیرد چون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *