صفحه ی اصلی / اخبار / بهرنگ علوی بازیگر نقش اصلان سریال سرزده
بهرنگ علوی در این نوشته برای شما مختصری از بیوگرافی بهرنگ علوی را به نمایش گذاشته ایم به اضافه ی توضیحاتی راجع به نقش جدید (اصلان سریال سرزده) که از شبکه ی یک سیما در حال پخش است. بهرنگ علوی متولد 1 فروردین ماه سال 1359 در تهران می بلاشد . وی در خانواده ی سه نفره بزرگ شده و تک فرزند است. وی دارای مدرک فوق دیپلم نقشه‌کشی می‌باشد و همچنین فارغ‌التحصیل بازیگری از اولین دوره فارغ التحصیلان مؤسسه فرهنگی – هنری کارنامه می باشد. بهرنگ علوی علاوه بر بازیگری در عرصه ی عکاسی، نویسندگی و طراحی مد فعالیت می کند. وی همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بدسرپرست و بی سرپرست می باشد. کار جدید اقای علوی سریال سرزده به کارگردانی و تهیه کنندگی بهادر اسدی محصول سال 99 امی باشد که هم اکنون از شبکه ی یک سیما پخش می شود. بهرنگ علوی از جمله بازیگران سریال سرزده است که در نقش اصلان به ایفای نقش پرداخته است. علی انصاریان، نسیم ادبی، رویا میرعلمی، یاشار هاشم‌زاده، رامبد شکرابی و … سایر بازیگران این مجموعه هستند. عکس های اینستاگرام بهرنگ علوی عکس بهرنگ علوی و الهه حصاری بازیگران ایرانس سریال هشت و نیم..

بهرنگ علوی بازیگر نقش اصلان سریال سرزده

بهرنگ علوی

بهرنگ علوی

در این نوشته برای شما مختصری از بیوگرافی بهرنگ علوی را به نمایش گذاشته ایم به اضافه ی توضیحاتی راجع به نقش جدید (اصلان سریال سرزده) که از شبکه ی یک سیما در حال پخش است.

بهرنگ علوی متولد ۱ فروردین ماه سال ۱۳۵۹ در تهران می بلاشد . وی در خانواده ی سه نفره بزرگ شده و تک فرزند است. وی دارای مدرک فوق دیپلم نقشه‌کشی می‌باشد و همچنین فارغ‌التحصیل بازیگری از اولین دوره فارغ التحصیلان مؤسسه فرهنگی – هنری کارنامه می باشد. بهرنگ علوی علاوه بر بازیگری در عرصه ی عکاسی، نویسندگی و طراحی مد فعالیت می کند. وی همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بدسرپرست و بی سرپرست می باشد.

کار جدید اقای علوی سریال سرزده به کارگردانی و تهیه کنندگی بهادر اسدی محصول سال ۹۹ امی باشد که هم اکنون از شبکه ی یک سیما پخش می شود. بهرنگ علوی از جمله بازیگران سریال سرزده است که در نقش اصلان به ایفای نقش پرداخته است. علی انصاریان، نسیم ادبی، رویا میرعلمی، یاشار هاشم‌زاده، رامبد شکرابی و … سایر بازیگران این مجموعه هستند.

بهرنگ علوی بهرنگ علوی

عکس های اینستاگرام بهرنگ علوی

بهرنگ علوی

بهرنگ علوی

عکس بهرنگ علوی و الهه حصاری بازیگران ایرانس سریال هشت و نیم دقیقه

بهرنگ علوی بهرنگ علوی بهرنگ علوی

عکس های اینستاگرام بهرنگ علوی

بهرنگ علوی بهرنگ علوی ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیوگرافی بهرنگ علوی

نوشته بهرنگ علوی بازیگر نقش اصلان سریال سرزده اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (شهری که با تو دیدم)

گریم قدیمی شبنم قلی خانی شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شده است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *