صفحه ی اصلی / اخبار / بیوگرافی دیبا زاهدی + عکس اینستاگرام دیبا زاهدی
بیوگرافی دیبا زاهدی دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال 1368 در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد، ولی از کودکی علاقه ی زیادی به بازیگری داشته و به دلیل مخالفت خانواده اش در رشته ی مهندی مشغول به تحصیل بوده است. دیبا در کلاس های بازیگری زنده یاد استاد حمید سمندریان، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان بوده است.وی اولین کار هنری اش را از طریق کلاس های استاد سمندریان به تهیه کننده فیلم پنج ستاره معرفی شد تا کار بازیگری اش در فیلم پنج ستاره سال 1392 را تجربه کند. دیبا زاهدی در فیلم پنج ستاره ایفاگر نقش مریم بود. کار جدید دیبا زاهدی سریال بوم و بانو می باشد که از شبکه ی دو سیما پخش خواهد شد. کار های سینمایی و تلوزیونی دیبا زاهدی 1398 لامینور ۱۳۹۷ تیغ و ترمه ۱۳۹۵ اگزما ۱۳۹۵ آزاد به قید شرط ۱۳۹۵ توچال ۱۳۹۴ بادیگارد ۱۳۹۴ سایه ۱۳۹۲ پنج ستاره تلویزیون ۱۳۹۹ بوم و بانو ۱۳۹۸ سرگذشت ۱۳۹۷ ۸۷ متر نمایش خانگی ۱۳۹۹ آقازاده ۱۳۹۷ نهنگ آبی دیبا زاهدی از علاقه اش به رشته ی معماری می گوید و دوست دارد در این حرفه نیز فعالیت خوبی داشته باشد. وی در مصاحبه ای گفته که سبک بازی لی..

بیوگرافی دیبا زاهدی + عکس اینستاگرام دیبا زاهدی

بیوگرافی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد، ولی از کودکی علاقه ی زیادی به بازیگری داشته و به دلیل مخالفت خانواده اش در رشته ی مهندی مشغول به تحصیل بوده است.

دیبا در کلاس های بازیگری زنده یاد استاد حمید سمندریان، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان بوده است.وی اولین کار هنری اش را از طریق کلاس های استاد سمندریان به تهیه کننده فیلم پنج ستاره معرفی شد تا کار بازیگری اش در فیلم پنج ستاره سال ۱۳۹۲ را تجربه کند.

دیبا زاهدی در فیلم پنج ستاره ایفاگر نقش مریم بود. کار جدید دیبا زاهدی سریال بوم و بانو می باشد که از شبکه ی دو سیما پخش خواهد شد.

دیبا زاهدی

کار های سینمایی و تلوزیونی دیبا زاهدی

۱۳۹۸ لامینور

۱۳۹۷ تیغ و ترمه
۱۳۹۵ اگزما
۱۳۹۵ آزاد به قید شرط
۱۳۹۵ توچال
۱۳۹۴ بادیگارد
۱۳۹۴ سایه
۱۳۹۲ پنج ستاره

تلویزیون

۱۳۹۹ بوم و بانو
۱۳۹۸ سرگذشت
۱۳۹۷ ۸۷ متر

نمایش خانگی

۱۳۹۹ آقازاده
۱۳۹۷ نهنگ آبی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی از علاقه اش به رشته ی معماری می گوید و دوست دارد در این حرفه نیز فعالیت خوبی داشته باشد. وی در مصاحبه ای گفته که سبک بازی لیلا حاتمی و هدیه تهرانی را دوست دارد و عقیده اش این است که بازیگر باید در نقش های متفاوتی کار کند و دوست دارد روند مشهور شدنش طولانی باشد تا کارنامه ی کاری درخشانی داشته باشد. کار بازیگری ای که بیشتر دیده شد سریال بادیگار و در نقش دختر پرویز پرستویی بود که کار پربیننده و درخشانی شد.

دیبا زاهدی

بازیگر نقش سارا سریال آقازاده

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی از رویا پردازی هایش می گوید و خیلی خیال پرداز است. و در کار های خود هم به دنبال نقش های خاص می باشد و اصول و قانون هایی را برای انتخاب نقش دارد.

دیبا زاهدی

این فاصله ی زیادی که بین واقعیت و ایدئال های ذهن وجود داره ،معلوم نیست باید با چی پر بشه.شما فاصله هاتون رو با چی پر می کنید؟
.
.

دیبا زاهدی

ازدواج دیبا زاهدی

وی ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

دیبا زاهدی دیبا زاهدی

استایل های متفاوت دیبا زاهدی

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی در سریال نهنگ آبی هم بازی ساعد سهیلی بود و در سریال آقازاده هم هم بازی سینا مهراد می باشد.

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

استایل زمستانی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

چنین ام من ،زندانی دیوارهای خوش اهنگ الفاظ بی زبان

دیبا زاهدی

نوشته بیوگرافی دیبا زاهدی + عکس اینستاگرام دیبا زاهدی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

سری جدید مدل مانتو ۲۰۲۱-۱۴۰۰

مدل مانتو ۲۰۲۱- ۱۴۰۰ امروزه تولیدات زیادی در خصوص مدل مانتو صورت می گیرد چون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *