صفحه ی اصلی / اخبار / بیوگرافی و عکس بازیگر نقش ماهور سریال بوم و بانو
ماهور سریال بوم و بانو دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال 1368 در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد، ولی از کودکی علاقه ی زیادی به بازیگری داشته و به دلیل مخالفت خانواده اش در رشته ی مهندی مشغول به تحصیل بوده است. سریال بوم و بانو کار جدیدی است که این شب ها از شبکه ی دو سیما در حال پخش است بازیگران خوبی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند و دیبا زاهدی از نقش های اصلی این سریال است و در این فیلم ایفاگر نقش ماهور می باشد. ماجرای این فیلم مربوط می شود به دوره پهلوی اول و بزنگاهی از تلاقی عشق، سیاست و مذهب است. در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد. بازیگران این فیلم عبارتند از دیبا زاهدی / مسعود رایگان/ آتیلا پسیانی /مهدی احمدی /بهنام تشکر /ساغر قناعت /فریبا متخصص /مهدی میامی /رحیم نوروزی و … دیبا زاهدی سریال بوم و بانو دیبا زاهدی در نق..

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش ماهور سریال بوم و بانو

ماهور سریال بوم و بانو

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال ۱۳۶۸ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد، ولی از کودکی علاقه ی زیادی به بازیگری داشته و به دلیل مخالفت خانواده اش در رشته ی مهندی مشغول به تحصیل بوده است.

سریال بوم و بانو کار جدیدی است که این شب ها از شبکه ی دو سیما در حال پخش است بازیگران خوبی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند و دیبا زاهدی از نقش های اصلی این سریال است و در این فیلم ایفاگر نقش ماهور می باشد. ماجرای این فیلم مربوط می شود به دوره پهلوی اول و بزنگاهی از تلاقی عشق، سیاست و مذهب است. در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد. بازیگران این فیلم عبارتند از دیبا زاهدی / مسعود رایگان/ آتیلا پسیانی /مهدی احمدی /بهنام تشکر /ساغر قناعت /فریبا متخصص /مهدی میامی /رحیم نوروزی و …

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی سریال بوم و بانو

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی در نقش ماهور و ساغر قناعت در نقش مرجان بازیگرانی هستند که در سرال بوم و بانو به ایفای نقش پرداخته اند.

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی دیبا زاهدی

بازیگر نقش سارا سریال آقازاده

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

عکس های اینستاگرامی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی فیلم بادیگارد

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

بیوگرافی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی دیبا زاهدی

نوشته بیوگرافی و عکس بازیگر نقش ماهور سریال بوم و بانو اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

بیوگرافی محمد رضا رهبری / عکس اینستاگرام محمدرضا رهبری

بیوگرافی محمد رضا رهبری محمدرضا رهبری متولد ۵ دی ۱۳۶۱ در تهران و بازیگر می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *