صفحه ی اصلی / اخبار / سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا
بازیگر نقش نجلا سارا رسول زاده متولد سال 1368 و اصالتا تبریزی است و در خانواده ی شش نفره بزرگ شده است. سارا مجری تلوزیون و بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان است که تحصیلات وی لیسانس مدیریت صنعتی می باشد. سریال جدید وی نجلا نام دارد که سارا رسول زاده در نقش نجلا و نقش اول فیلم به ایفای نقش پرداخته است و هم بازی حسام منظور/ ملیکا شریفی نیا/ آزیتا حاجیان می باشد. بازیگر نقش نجلا سریال نجلا سارا رسول زاده از راه مجری گری برنامه ی نوجوانان به بازیگری رو آورد و در چندین فیلم سینمایی و تلوزیونی به ایفای نقش پرداخته است. سارا رسول زاده در کنار بهرام افشاری سارا رسول زاده و افسانه پاکرو در برنامه نوجوانان هومن سیدی و سارا رسول زاده فیلم عاشقانه عکس اینستاگرام سارا رسول زاده سارا رسول زاده و بهاره کیان افشار در اتاق گریم …………………………………………………………………………………………………………………………. بیوگرافی سارا رسول زاده بیوگرافی ملیکا شریفی نیا بیوگرافی حسام منظور نوشته سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا

بازیگر نقش نجلا

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده متولد سال ۱۳۶۸ و اصالتا تبریزی است و در خانواده ی شش نفره بزرگ شده است. سارا مجری تلوزیون و بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان است که تحصیلات وی لیسانس مدیریت صنعتی می باشد.

سریال جدید وی نجلا نام دارد که سارا رسول زاده در نقش نجلا و نقش اول فیلم به ایفای نقش پرداخته است و هم بازی حسام منظور/ ملیکا شریفی نیا/ آزیتا حاجیان می باشد.

سارا رسول زاده

بازیگر نقش نجلا سریال نجلا

سارا رسول زاده سارا رسول زاده

سارا رسول زاده از راه مجری گری برنامه ی نوجوانان به بازیگری رو آورد و در چندین فیلم سینمایی و تلوزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده در کنار بهرام افشاری

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده و افسانه پاکرو در برنامه نوجوانان

سارا رسول زاده

هومن سیدی و سارا رسول زاده فیلم عاشقانه

سارا رسول زاده سارا رسول زاده سارا رسول زاده

عکس اینستاگرام سارا رسول زاده

سارا رسول زاده سارا رسول زاده

سارا رسول زاده و بهاره کیان افشار در اتاق گریم

سارا رسول زاده سارا رسول زاده………………………………………………………………………………………………………………………….

بیوگرافی سارا رسول زاده

بیوگرافی ملیکا شریفی نیا

بیوگرافی حسام منظور

نوشته سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

عکس نوشته دلتنگی برای پروفایل و اینستاگرام

عکس نوشته احساسی عکس نوشته احساسی با متن های عاشقانه و دلتنگی برای پروفایل و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *