صفحه ی اصلی / اخبار / ملیکا شریفی نیا سریال نجلا
ملیکا شریفی نیا سریال نجلا ملیکا شریفی نیا متولد 21 شهریور ماه سال 1365 در تهران و بازیگر و نقاش می باشد. ملیکا دختر محمد رضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان و خواهر مهراوه شریفی نیا می باشد. وی از سنین کم بازیگری را آغاز کرده است و تا کنون توانسته کارهای زیاد تلوزیون و سینمایی را در کارنامه ی خود داشته باشد. جدیدترین کار ملیکا شریفی نیا سریال نجلا می باشد که در این سریال هم بازی مادرش آزیتا حاجیان / حسام منظور / سارا رسولی زاده / سوگل طهماسبی و … داستان سریال نجلا موبوط می شود به سال های ۵۸ که دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد،به او جواب مثبت می دهد و در این میان اتفاق هایی می افتد که با دیدن سریال می توانید مشاهده کنید. بازیگر نقش عبد را حسام منظور بازی می کند و بازیگر نقش نجلا را سارا رسولی زاده عکس کمتر دیده شده از ملیکا شریفی نیا ملیکا شریفی نیا بعد از چند سال بسیار وزن خود را کاهش داده و در صفحه ی اینستاگرامش برای کسانی که از اضافه وزن خود رنج می برند مشاوه می دهد و کمکشان می کن..

ملیکا شریفی نیا سریال نجلا

ملیکا شریفی نیا سریال نجلا

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا متولد ۲۱ شهریور ماه سال ۱۳۶۵ در تهران و بازیگر و نقاش می باشد. ملیکا دختر محمد رضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان و خواهر مهراوه شریفی نیا می باشد. وی از سنین کم بازیگری را آغاز کرده است و تا کنون توانسته کارهای زیاد تلوزیون و سینمایی را در کارنامه ی خود داشته باشد.

جدیدترین کار ملیکا شریفی نیا سریال نجلا می باشد که در این سریال هم بازی مادرش آزیتا حاجیان / حسام منظور / سارا رسولی زاده / سوگل طهماسبی و …

ملیکا شریفی نیا

داستان سریال نجلا موبوط می شود به سال های ۵۸ که دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد،به او جواب مثبت می دهد و در این میان اتفاق هایی می افتد که با دیدن سریال می توانید مشاهده کنید.

بازیگر نقش عبد را حسام منظور بازی می کند و بازیگر نقش نجلا را سارا رسولی زاده

ملیکا شریفی نیاملیکا شریفی نیاملیکا شریفی نیا

عکس کمتر دیده شده از ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا ملیکا شریفی نیا ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بعد از چند سال بسیار وزن خود را کاهش داده و در صفحه ی اینستاگرامش برای کسانی که از اضافه وزن خود رنج می برند مشاوه می دهد و کمکشان می کند. وی در برنامه ی دورهمی از انتقاد هایی که در صفحه ی اینستاگرامش برای وی به انتشار می گذاشتند ناراحت بوده و تصمیم گرفته که لاغر بشود و اراده ی خود را نشان دهد.

ملیکا شریفی نیا

عکس کودکی ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا ملیکا شریفی نیا

خانواده ی شریفی نیا همه هنرمند هستند و خانواده ی شناخته شده ای هستند. مهراوه شریفی نیا و ملیکا شریفی نیا مانند پدر و مادر هر دو بازیگر می باشند.

ملیکا شریفی نیا

نوشته ملیکا شریفی نیا سریال نجلا اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل مانتو سری جدید بهاره و تابستانی

مدل مانتو همان طور که می دانید مدل مانتو از اصلی ترین پوشاک رای خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *