صفحه ی اصلی / اخبار / جدیدترین گالری مدل پرده ۱۴۰۰
مدل پرده ۱۴۰۰ یکی از تاثیر گذار ترین وسایل در تزیین و زیباتر شدن دکوراسیون خانه مدل پرده می باشد که می توان آن را با رنگ مبل و فرش ها ست کرد. هر روزه مدل های جدیدتر با پارچه های متنوع و زیبایی در دنیای مد به چشم می خورد. بعد از یک خانه تکانی اساسی اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید پیشنهاد ما برای شما مدل پرده ۱۴۰۰ مدرن و شیک می باشد که جدیدترین نمونه ی پرده تا کنون است. مدل پرده ساده شیک پرده پذیرایی 2021 مدل پرده حریر شیک کتیبه برای زیباتر شدن قسمت بالای پرده می باشد که با توجه به سلیقه ها گاهی نصب می شود و گاهی پرده بدون کتیبه نصب می شود. کتیبه ها انواع مختلفی دارند جدیدترین نمونه های آن همان کتیبه های پارچه ای هستند که با توجه به رنگ و جنس پرده انتخاب و دوخته می شوند. در تصویر زیر یک نمونه پرده با کتیبه ی پارچه ای را می بینید. پرده پانچ پذیرایی مدل پرده دکوراتیو شیک و جدید مدل پرده اتاق خواب برای سالن های بزرگ و خانه های دوبلکس و بیشتر که پنجره های بزرگ و بلندی دارند نمونه پرده زیر مناسب ترین گزینه می باشد. چون هم محوطه ی خانه را شلوغ نمی کند و هم در عین سادگی بسیار شی..

جدیدترین گالری مدل پرده ۱۴۰۰

مدل پرده ۱۴۰۰

مدل پرده

یکی از تاثیر گذار ترین وسایل در تزیین و زیباتر شدن دکوراسیون خانه مدل پرده می باشد که می توان آن را با رنگ مبل و فرش ها ست کرد. هر روزه مدل های جدیدتر با پارچه های متنوع و زیبایی در دنیای مد به چشم می خورد. بعد از یک خانه تکانی اساسی اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید پیشنهاد ما برای شما مدل پرده ۱۴۰۰ مدرن و شیک می باشد که جدیدترین نمونه ی پرده تا کنون است.

مدل پرده

مدل پرده

مدل پرده ساده شیک

مدل پرده مدل پرده مدل پرده

پرده پذیرایی ۲۰۲۱

مدل پرده مدل پرده مدل پرده

مدل پرده حریر شیک

مدل پرده

کتیبه برای زیباتر شدن قسمت بالای پرده می باشد که با توجه به سلیقه ها گاهی نصب می شود و گاهی پرده بدون کتیبه نصب می شود. کتیبه ها انواع مختلفی دارند جدیدترین نمونه های آن همان کتیبه های پارچه ای هستند که با توجه به رنگ و جنس پرده انتخاب و دوخته می شوند. در تصویر زیر یک نمونه پرده با کتیبه ی پارچه ای را می بینید.

مدل پرده مدل پرده مدل پرده

پرده پانچ پذیرایی

مدل پرده مدل پرده

مدل پرده دکوراتیو شیک و جدید

مدل پرده مدل پرده مدل پرده

مدل پرده اتاق خواب

مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده

برای سالن های بزرگ و خانه های دوبلکس و بیشتر که پنجره های بزرگ و بلندی دارند نمونه پرده زیر مناسب ترین گزینه می باشد. چون هم محوطه ی خانه را شلوغ نمی کند و هم در عین سادگی بسیار شیک و خاص می باشد.

مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده

مدل پرده مدرن ۲۰۲۱

مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده مدل پرده …………………………………………………………………………………………………………..

مدرن ترین مدل پرده پذیرایی و اتاق خواب

مدل پرده سلطنتی

مدل پرده آشپزخانه

مدل پرده پانچ

نوشته جدیدترین گالری مدل پرده ۱۴۰۰ اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

گریم قدیمی شبنم قلی خانی در فیلم (شهری که با تو دیدم)

گریم قدیمی شبنم قلی خانی شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شده است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *