صفحه ی اصلی / اخبار / عکس عروسی فاطیما بهارمست
عروسی فاطیما بهارمست در سریال ازسرنوشت فاطیما بهارمست، ۱۰ تیر ۱۳۷۵ درتهران به دنیا آمده است. او تنها فرزند خانواده است. فاطیما بهارمست دانش‌ آموختهٔ رشته بازیگری تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است او‌ در کودکی با اجرای برنامه تلویزیونی به شهرت رسید. فاطیما بهارسمت در سریال ازسرنوشت ایفاگر نقش نغمه می باشد که این شب ها از شبکه ی دو سیما در حال پخش است. در این سریال هم بازی بازیگرانی از جمله دارا حیایی / کیسان دیباج / علیرضا آرا / مونا کرمی / فریبا نادری می باشد. عکس عروسی فاطیما بهارمست هم مربوط به این سریال است که با هاشم ازدواج می کند. عکس اینستاگرام فاطیما بهارمست نوشته عکس عروسی فاطیما بهارمست اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

عکس عروسی فاطیما بهارمست

عروسی فاطیما بهارمست در سریال ازسرنوشت

فاطیما بهارمست

فاطیما بهارمست، ۱۰ تیر ۱۳۷۵ درتهران به دنیا آمده است. او تنها فرزند خانواده است. فاطیما بهارمست دانش‌ آموختهٔ رشته بازیگری تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است او‌ در کودکی با اجرای برنامه تلویزیونی به شهرت رسید.

فاطیما بهارسمت در سریال ازسرنوشت ایفاگر نقش نغمه می باشد که این شب ها از شبکه ی دو سیما در حال پخش است. در این سریال هم بازی بازیگرانی از جمله دارا حیایی / کیسان دیباج / علیرضا آرا / مونا کرمی / فریبا نادری می باشد.

عکس عروسی فاطیما بهارمست هم مربوط به این سریال است که با هاشم ازدواج می کند.

فاطیما بهارمست

عکس اینستاگرام فاطیما بهارمست

فاطیما بهارمست

نوشته عکس عروسی فاطیما بهارمست اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

زیباترین استایل دخترانه تابستانی / مدل لباس دخترانه بچگانه شیک

استایل دخترانه تابستانی دختر بچه ها فرشتگانی هستند دوست داشتنی و خانواده هایی که این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *