صفحه ی اصلی / اخبار / آموزش ساخت تل و گل سر نمدی برای شب یلدا
ساخت تل و گل سر نمدی تل و گل سر جزئ اکسسوری زنانه و دخترانه است که برای هر سنی مدل ها و طرح های مختلفی دارد. طرح های کودکانه و عروسکی برای بچه ها گزینه ی مناسب تری است چون کودکان این مدل ها را بیشتر دوست دارند. ما در این نوشته برای شما آموزش ساخت تل و گل سر نمدی طرح هندوانه برای شب یلدا را به نمایش گذاشته ایم که با کمترین هزینه می توانید یک کادو برای شب یلدای دختر بچه ها ی خود درست کنید. وسایل لازم برای درست کردن گل سر طرح هندوانه نمد سبز و قرمز خال خال چسب حرارتی کش مو / گیر سر / تل به سلیقه ی خود می توانید از گیپور های تزیینی نیز استفاده کنید. نمد ها را همانند الگوی عکس پایین برش دهید و با چسب ان ها را بچسبانبد. با ساده ترین راه می توانید یک ست تل و گل سر بچگانه درست کنید. طرح های دیگری نیز می توانید درست کنید همانند عکس پایین ابتدا نمد را به شکل یک مستطیل برش دهید و از نمد سیاه برای درست کردن دونه های هندوانه استفاده کنید و در آخر از نمد سبز برای پاپیون کردن کار خود استفاده کنید. شما می توانید گل نمدی خود را به یک تل بچسبانبد یا به کش مو یا گیر سر انتخاب با شماست. در ن..

آموزش ساخت تل و گل سر نمدی برای شب یلدا

ساخت تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی

تل و گل سر جزئ اکسسوری زنانه و دخترانه است که برای هر سنی مدل ها و طرح های مختلفی دارد. طرح های کودکانه و عروسکی برای بچه ها گزینه ی مناسب تری است چون کودکان این مدل ها را بیشتر دوست دارند. ما در این نوشته برای شما آموزش ساخت تل و گل سر نمدی طرح هندوانه برای شب یلدا را به نمایش گذاشته ایم که با کمترین هزینه می توانید یک کادو برای شب یلدای دختر بچه ها ی خود درست کنید.

تل و گل سر نمدی

وسایل لازم برای درست کردن گل سر طرح هندوانه

نمد سبز و قرمز خال خال

چسب حرارتی

کش مو / گیر سر / تل

به سلیقه ی خود می توانید از گیپور های تزیینی نیز استفاده کنید.

نمد ها را همانند الگوی عکس پایین برش دهید و با چسب ان ها را بچسبانبد. با ساده ترین راه می توانید یک ست تل و گل سر بچگانه درست کنید.

تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی

طرح های دیگری نیز می توانید درست کنید همانند عکس پایین

ابتدا نمد را به شکل یک مستطیل برش دهید و از نمد سیاه برای درست کردن دونه های هندوانه استفاده کنید و در آخر از نمد سبز برای پاپیون کردن کار خود استفاده کنید. شما می توانید گل نمدی خود را به یک تل بچسبانبد یا به کش مو یا گیر سر انتخاب با شماست.

تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی

در نوشته های قبلی ایده های زیبا و جدیدی برای درست کردن گل سر دخترانه به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.

تل و گل سر نمدی تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی

تل و گل سر نمدی……………………………………………………………………………………………………………………..

آموزش ساخت گل سر

آموزش ساخت عروسک روسی

کوسن عروسکی

آموزش درست کردن گل پارچه ای

آموزش ساخت عروسک نمدی

نوشته آموزش ساخت تل و گل سر نمدی برای شب یلدا اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

عکس پروفایل نقاشی دخترونه فانتزی / عکس دخترونه بچگانه

عکس پروفایل نقاشی دخترونه با توجه به گسترش فضای مجازی و صفحات اینستاگرام و تلگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *