صفحه ی اصلی / اخبار / مدل مانتو سری جدید بهاره و تابستانی
مدل مانتو همان طور که می دانید مدل مانتو از اصلی ترین پوشاک رای خانم ها می باشد که در طرح ها و مدل های متفاوت و برای هر فصل تولید می شود. مدل مانتو نمونه های مختلفی دارد از جمله مانتو مجلسی / مانتو رسمی و اداری / مانتو راحتی برای روزمره و چندین نمونه که در مراسم های مختلف باید از آنها استفاده کرد. هر خانم ایرانی با چند نمونه مانتو در کمد لباس خود داشته باشد تا در مراسم های مختلف از آنها استفاده کند. ما در این نوشته برای شما چندین نمونه مدل مانتو جوان پسند برای خانم های خوش سلیقه به نمایش گذاشته ایم که می توانید دیدن کنید. رنگ هایی نظیر مشکی طوسی طرفداران بسیار زیادی دارد و البته این را هم باید گفت که هر سال با انتخاب رنگ سال تولید کنندگان پوشاک مدل ها را بیشتر با توجه به رنگ همان سال تولید می کنند و خریدارن هم از این رنگ استقبال می کنند. مدل مانتو بلند برای خانم هایی که می خواهند حجاب کاملی داشته باشند و چادر نمی پوشند گزینه ی مناسبی است همان طور که در فروشگاه ها می بینید همه ی مانتو ها بیشتر بدون دکمه و جلوباز می باشد که شما می توانید یک لباس بلند زیر مانتو بپوشید یا برای مانت..

مدل مانتو سری جدید بهاره و تابستانی

مدل مانتو

مانتو

همان طور که می دانید مدل مانتو از اصلی ترین پوشاک رای خانم ها می باشد که در طرح ها و مدل های متفاوت و برای هر فصل تولید می شود. مدل مانتو نمونه های مختلفی دارد از جمله مانتو مجلسی / مانتو رسمی و اداری / مانتو راحتی برای روزمره و چندین نمونه که در مراسم های مختلف باید از آنها استفاده کرد.

مانتو

هر خانم ایرانی با چند نمونه مانتو در کمد لباس خود داشته باشد تا در مراسم های مختلف از آنها استفاده کند. ما در این نوشته برای شما چندین نمونه مدل مانتو جوان پسند برای خانم های خوش سلیقه به نمایش گذاشته ایم که می توانید دیدن کنید.

مانتو

رنگ هایی نظیر مشکی طوسی طرفداران بسیار زیادی دارد و البته این را هم باید گفت که هر سال با انتخاب رنگ سال تولید کنندگان پوشاک مدل ها را بیشتر با توجه به رنگ همان سال تولید می کنند و خریدارن هم از این رنگ استقبال می کنند.

مانتو مانتو

مدل مانتو بلند برای خانم هایی که می خواهند حجاب کاملی داشته باشند و چادر نمی پوشند گزینه ی مناسبی است همان طور که در فروشگاه ها می بینید همه ی مانتو ها بیشتر بدون دکمه و جلوباز می باشد که شما می توانید یک لباس بلند زیر مانتو بپوشید یا برای مانتو دکمه بدوزید. مانتو جلوباز برای فصل گرما مناسب تر می باشند با یک زیر سارافونی نخی یا حریر آن را بپوشید.

مانتو مانتو

اگر برای مراسم های جشن می خواهید یک مانتو انتخاب کنید مدل های ست مانتو شلوار کار شده و طراحی شده می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

مانتو مانتو

مانتو با آستین های گشاد

مانتو مانتو مانتو مانتو

مانتو عبایی مشکی سنگ دوزی شده

مانتو مانتو مانتو مانتو

مانتو زنانه شیک

مانتو مانتو مانتو مانتو

مانتو دخترانه رنگ شاد

مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو مانتو

نوشته مدل مانتو سری جدید بهاره و تابستانی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل میکاپ دخترانه ساده / آرایش صورت لایت

مدل میکاپ دخترانه زیبایی برای خانم ها بسیار حساس و مهم می باشد و دوست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *