صفحه ی اصلی / اخبار / عکس های بازیگر نقش سهراب و آرزو سریال ازسرنوشت + بیوگرافی
سهراب و آرزو ازسرنوشت سریال ازسرنوشت که سریالی پر بیننده بود در سه فصل تولید شده است که فصل سه آن هم اکنون از شبکه ی دو سیما در حال پخش است. اتفاقاتی در این فصل می افتد که برای هاشم و سهراب دردسرهایی به وجود می آید و از طرفی دیگر علاقه ی سهراب به آرزو و جواب رد پدر آرزو سنگ بزرگی می شود جلوی راه سهراب و با دیدن ادامه ی فیلم و اتفاق هایی که می افتد ببینیم آیا سهراب به آرزو می رسد یا نه بازیگر نقش سهراب را کیسان دیباج بازی کرده است که هم در فصل دو و هم فصل سه بازیگر این نقش می باشد ولی نقش آرزو را در فصل سه خانم مونا کرمی بازی کرده است که پیش از آن در سریال حوالی پاییز با آن آشنا شده بودید. کیسان دیباج متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد او در عرصه ی بازیگری و خوانندگی فعالیت می کند و علاقه ی زیادی به ورزش دارد. مونا کرمی متولد ۱۸ آذرماه ۱۳۶۹ در شهر مینودشت استان گلستان می باشد. مونا در خانواده چهار نفری زندگی می کند و یک برادر به نام مجید دارد. وی فعالیت هنری خود را از ۹ سالگی با تئاتر عروسکی شروع کرد و با بازی در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر شناخته شد. مونا کرمی با بازی در سریال..

عکس های بازیگر نقش سهراب و آرزو سریال ازسرنوشت + بیوگرافی

سهراب و آرزو ازسرنوشت

سهراب و آرزو

سریال ازسرنوشت که سریالی پر بیننده بود در سه فصل تولید شده است که فصل سه آن هم اکنون از شبکه ی دو سیما در حال پخش است. اتفاقاتی در این فصل می افتد که برای هاشم و سهراب دردسرهایی به وجود می آید و از طرفی دیگر علاقه ی سهراب به آرزو و جواب رد پدر آرزو سنگ بزرگی می شود جلوی راه سهراب و با دیدن ادامه ی فیلم و اتفاق هایی که می افتد ببینیم آیا سهراب به آرزو می رسد یا نه

بازیگر نقش سهراب را کیسان دیباج بازی کرده است که هم در فصل دو و هم فصل سه بازیگر این نقش می باشد ولی نقش آرزو را در فصل سه خانم مونا کرمی بازی کرده است که پیش از آن در سریال حوالی پاییز با آن آشنا شده بودید.

سهراب و آرزو

کیسان دیباج متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد او در عرصه ی بازیگری و خوانندگی فعالیت می کند و علاقه ی زیادی به ورزش دارد. کیسان دیباج

مونا کرمی متولد ۱۸ آذرماه ۱۳۶۹ در شهر مینودشت استان گلستان می باشد. مونا در خانواده چهار نفری زندگی می کند و یک برادر به نام مجید دارد.

وی فعالیت هنری خود را از ۹ سالگی با تئاتر عروسکی شروع کرد و با بازی در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر شناخته شد.

مونا کرمی با بازی در سریال حوالی پاییز و ایفای نقش شیوا توانست محبوبیت خاصی پیدا کند.

سهراب و آرزو

بیوگرافی بازیگر نقش آرزو

سهراب و آرزو سهراب و آرزو

نوشته عکس های بازیگر نقش سهراب و آرزو سریال ازسرنوشت + بیوگرافی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

زیباترین استایل دخترانه تابستانی / مدل لباس دخترانه بچگانه شیک

استایل دخترانه تابستانی دختر بچه ها فرشتگانی هستند دوست داشتنی و خانواده هایی که این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *