صفحه ی اصلی / اخبار / بیوگرافی آرمان درویش
آرمان درویش آرمان درویش متولد ۲۹ مرداد ۱۳۶۶، بازیگر و کارگردان ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ کارگردانی از دانشگاه سوره می‌باشد. فعالیت هنری در عرصه ی تصویر را اولین بار سال ۱۳۹۴ با فیلم چهار شنبه رقم زد. معرفی وی به این فیلم را شهاب حسینی انجام داد و در این فیلم نقش برادر شهاب حسینی را داشت . دیگر بازیگران مطرح این فیلم خانم نسیم ادبی و هستی مهدوی فر می باشد. کار دورم وی هم کمدی انسانی بود که وی برای دو سکانس در این فیلم، ماه ها تمرین بوکس کردتا مثل یک بوکسر روی رینگ برود و مخاطبان را جذب خود کند. او برای بازی در فیلم «کمدی انسانی» ساخته‌‌ی محمدهادی کریمی برنده‌ جایزه‌ بهترین بازیگر مرد از جشنواره‌ی تامیل نروژ شد. همه ی کار های تصویر آرمان درویش درخشان بوده و برنده ی جوایز شده اند . آرمان درویش در فیلم پسر کشی با مادرش هم بازی بود که تجربه ی شیرین و حس خوبی برای او داشت. در این فیلم هم بازی ژاله صامتی، بهاره کیان‌افشار، نسیم ادبی، گلوریا هاردی و لیلا اوتادی بود. عکس اینستاگرامی آرمان درویش آرمان درویش با حضور در فیلم لابی و هم بازی شدن با بازیگران مطرحی چون شهاب حسینی ،سح..

بیوگرافی آرمان درویش

آرمان درویش

آرمان درویش

آرمان درویش متولد ۲۹ مرداد ۱۳۶۶، بازیگر و کارگردان ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ کارگردانی از دانشگاه سوره می‌باشد.

فعالیت هنری در عرصه ی تصویر را اولین بار سال ۱۳۹۴ با فیلم چهار شنبه رقم زد. معرفی وی به این فیلم را شهاب حسینی انجام داد و در این فیلم نقش برادر شهاب حسینی را داشت . دیگر بازیگران مطرح این فیلم خانم نسیم ادبی و هستی مهدوی فر می باشد. کار دورم وی هم کمدی انسانی بود که وی برای دو سکانس در این فیلم، ماه ها تمرین بوکس کردتا مثل یک بوکسر روی رینگ برود و مخاطبان را جذب خود کند. او برای بازی در فیلم «کمدی انسانی» ساخته‌‌ی محمدهادی کریمی برنده‌ جایزه‌ بهترین بازیگر مرد از جشنواره‌ی تامیل نروژ شد.

آرمان درویش

همه ی کار های تصویر آرمان درویش درخشان بوده و برنده ی جوایز شده اند .

آرمان درویش در فیلم پسر کشی با مادرش هم بازی بود که تجربه ی شیرین و حس خوبی برای او داشت. در این فیلم هم بازی ژاله صامتی، بهاره کیان‌افشار، نسیم ادبی، گلوریا هاردی و لیلا اوتادی بود.

آرمان درویش

عکس اینستاگرامی آرمان درویش

آرمان درویش

آرمان درویش با حضور در فیلم لابی و هم بازی شدن با بازیگران مطرحی چون شهاب حسینی ،سحر دولتشاهی، ساره بیات و مصطفی زمانی بیشتر دیده شد.

آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش

آرمان درویش ار طریق صفحه ی اینستاگرامش با طرفدارانش در ارتباط است. کار جدید وی که در حال فیلم برداری است ملکه گدایان می باشد که در این فیلم هم بازی پانته آ بهرام می باشد و و به تازگی برای ادامه ی فیلم برداری به ترکیه رفته است.

آرمان درویش

ازدواج آرمان درویش

اطلاعاتی در مورد همسر و ازدواج وی موجود نیست و به احتمال زیاد مجرد می باشد.

آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش

آرمان درویش آرمان درویش آرمان درویش

آرمان در فیلم لابی نقش بوکسور را ایفا کرده است که برای این نقش شش ماه تمرین داشته.

آرمان درویش

نوشته بیوگرافی آرمان درویش اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

حضور المیرا دهقان در فیلم سینمای سیاه باز به کارگردانی حمید همتی

حضور المیرا دهقان در فیلم سینمای سیاه باز به کارگردانی حمید همتی – فیلم سیاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *