صفحه ی اصلی / اخبار / مهشید جوادی( بازیگر نقش مرضیه) فصل چهارم بچه مهندس
مهشید جوادی بچه مهندس چهار مهشید جوادی متولد سال ۱۳۷۴ در شهر ارومیه می باشند. مهشید جوادی با بازی در سریال آنام که ایفاگر نقش جوانی مارال بود توانست خوش بدرخشد و دیده شود. وی در سریال بچه مهندس سه که هم بازی بازیگرانی چون روزبه حصاری / فرناز رهنما و … در نقش مرضیه بازی کرده بود. خانم جوادی با انتشار عکسی در صفحه ی اینستاگرامش خبر از فصل چهارم بچه مهندس را داد و نوشت بچه مهندس با گروهی هم دل و هم راه خوش حالم از کنارتون بودن در فصل چهارم بچه مهندس بازیگر نقش جواد جوادی که روزبه حصاری بود انصراف داده و محمدرضا رهبری نقش جواد جوادی را بازی می کند. نوشته مهشید جوادی( بازیگر نقش مرضیه) فصل چهارم بچه مهندس اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

مهشید جوادی( بازیگر نقش مرضیه) فصل چهارم بچه مهندس

مهشید جوادی بچه مهندس چهار

مهشید جوادی بچه مهندس چهار

مهشید جوادی متولد سال ۱۳۷۴ در شهر ارومیه می باشند. مهشید جوادی با بازی در سریال آنام که ایفاگر نقش جوانی مارال بود توانست خوش بدرخشد و دیده شود. وی در سریال بچه مهندس سه که هم بازی بازیگرانی چون روزبه حصاری / فرناز رهنما و … در نقش مرضیه بازی کرده بود.

خانم جوادی با انتشار عکسی در صفحه ی اینستاگرامش خبر از فصل چهارم بچه مهندس را داد و نوشت

بچه مهندس با گروهی هم دل و هم راه خوش حالم از کنارتون بودن

مهشید جوادی بچه مهندس چهار

در فصل چهارم بچه مهندس بازیگر نقش جواد جوادی که روزبه حصاری بود انصراف داده و محمدرضا رهبری نقش جواد جوادی را بازی می کند.

نوشته مهشید جوادی( بازیگر نقش مرضیه) فصل چهارم بچه مهندس اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

ساخت مجموعه دردسرهای شیرین برای نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج

مجموعه دردسرهای شیرین دردسرهای شیرین مجموعه تلوزیونی دردسر‌های شیرین به کارگردانی سهیل موفق و تهیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *