صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی کیمیا اکرمی ( بازیگر نقش محبوبه روزهای ابدی)
بیوگرافی کیمیا اکرمی کیمیا اکرمی متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. وی در رشته ی تحصیلی روانشناسی بالینی درس خوانده و مدرک فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارد. همچنین در رشته های بازیگری تئاتر و تلوزیون هم فعالیت می کند. کیمیا در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده است و یک برادر گوچک تر از خود دارد که سالهاست به کانادا مهاجرت کرده است. کیمیا اکرمی روان شناس و درمانگر بالینی می باشد و بیشتر از این کار درامد به دست می آورد.کیمیا اکرمی معلم زبان انگلیسی هم می باشد و همچنان در کلاس آیلتس نیز درس می دهد. همسر کیمیا اکرمی خانم اکرمی ازدواج نکرده است و مجرد می باشد و عکس زیر مربوط به مهاجرت برادرش و در فرودگاه توسط مادرش گرفته شده است. سه سال پيش، لحظه اي كه بعد از پنج سال دوري داداش كوچولومو توي فرودگاه ديدم.. داداشي كه بهترين دوست كودكيم بود و صبح تا شب با هم مي خنديديم و رو سر و كول هم بوديم الان هشت ساله كاناداست و از من دوره ولي هنوزم هيچكي تو دنيا منو به اندازه اون نمي خندونه… پ.ن: اين عكسا رو بي هوا مامانم ازم گرفته.. كمتر پيش مياد آدم از ته دل از خوشحالي گريه كنه خانم اکرمی کار هنر ر..

عکس و بیوگرافی کیمیا اکرمی ( بازیگر نقش محبوبه روزهای ابدی)

بیوگرافی کیمیا اکرمی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. وی در رشته ی تحصیلی روانشناسی بالینی درس خوانده و مدرک فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارد. همچنین در رشته های بازیگری تئاتر و تلوزیون هم فعالیت می کند. کیمیا در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده است و یک برادر گوچک تر از خود دارد که سالهاست به کانادا مهاجرت کرده است. کیمیا اکرمی روان شناس و درمانگر بالینی می باشد و بیشتر از این کار درامد به دست می آورد.کیمیا اکرمی معلم زبان انگلیسی هم می باشد و همچنان در کلاس آیلتس نیز درس می دهد.

بیوگرافی کیمیا اکرمی

همسر کیمیا اکرمی

خانم اکرمی ازدواج نکرده است و مجرد می باشد و عکس زیر مربوط به مهاجرت برادرش و در فرودگاه توسط مادرش گرفته شده است.

سه سال پیش، لحظه ای که بعد از پنج سال دوری داداش کوچولومو توی فرودگاه دیدم.. داداشی که بهترین دوست کودکیم بود و صبح تا شب با هم می خندیدیم و رو سر و کول هم بودیم الان هشت ساله کاناداست و از من دوره ولی هنوزم هیچکی تو دنیا منو به اندازه اون نمی خندونه… پ.ن: این عکسا رو بی هوا مامانم ازم گرفته..
کمتر پیش میاد آدم از ته دل از خوشحالی گریه کنه

بیوگرافی کیمیا اکرمی

خانم اکرمی کار هنر را ابتدا با صحنه تئاتر شروع کردند و تاکنون در چندین نمایش نقش آفرینی کرده اند که از مهم ترین آن ها می توان به نمایش “پزشک نازنین” اثر نیل سایمون در سال ۱۳۹۳ اشاره کرد.بیوگرافی کیمیا اکرمی
کار بازیگری در تلوزیون را هم با نقش محبوبه سریال روزهای ابدی شروع کرده اند که به تازگی پخش خواهد شد. سریال روز های ابدی محصول جدید مرکز سیمافیلم است که بر اساس روز‌های پرالتهاب اوایل انقلاب اسلامی ساخته شده و در روایت بخشی از تاریخ آن روزگاران به شخصیت‌های واقعی که در اتفاقات و جریانات آن برهه موثر بودند، توجه دارد.

بازیگران سریال روز های ابدی

بازیگران ایرانی چون احمد نجفی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، رحیم نوروزی، صالح میرزا آقایی، جلیل فرجاد، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی و… با معرفی امین اسکندریان، یلدا افشارنیا و کیمیا اکرمی به ایفای نقش می‌پردازند.

بیوگرافی کیمیا اکرمی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

جودی و کیمی
اکثر دخترا مثل خودم تو بچگیشون حس می کردن جودی ابوت خیلی بهشون شبیهه..تنهاییاش،بلندپروازیش و در عین حال خود کم بینیش، نوشته هاش تو روزگار سختیش، عاشق پیشگیش در عین اینکه به روی خودش نمی آره، داشتن یه دوستی که خوشگلتر و پولدار تره، دست و پا چلفتگی هاش… نامه ای از جودی:
عزیزترین بابا لنگ دراز ،
دیروز عصر من تو تختخوابم نشسته بودم و بیرون رو نگاه می کردم، بارون می بارید و از زندگی توی مجتمع به شدت احساس کسلی می کردم، تو این حال بودم که پرستار یه جعبه سفید با اسم من
پر از دوست داشتنی ترین غنچه های رز صورتی رو تحویلم داد. بهتر از اون، کارتی بود که توش یه پیام مودبانه با خط مایل و کشیده نوشته شده بود.
گل های تو اولین کادوی واقعی و حقیقی بود که تو عمرم گرفته بودم. اگه میخوای بدونی که چقدر بچه ام باید بدونی که دراز کشیدم و گریه کردم آخه خیلی خوشحال شدم.
حالا دیگه مطمئنم که نامه هامو می خونی، از این به بعد نامه هامو بیشتر جذاب می نویسم، اونوقت ارزششو داره که توی یه نوار قرمز بپیچی و سالم نگه شون داری؛ فقط اون یه دونه افتضاحه رو بذار کنار و بسوزونش. خیلی بدم میاد از اینکه فکر کنم دوباره اونو میخونی.
ممنونم که یه سال اولی بیچاره ، کج خلق و مریض رو خوشحال کردی. احتمالا تو فامیل و دوستای دوست داشتنی زیادی داری ، برای همین نمی تونی درک کنی که چه حسی داره که بخوای تنها باشی اما من اینطوریم.
خدانگهدار ؛ قول میدم دیگه شکایت نکنم، آخه الان فهمیدم که تو یه شخص واقعی هستی ؛ و همین طور قول میدم که دیگه تو رو با سوال های بیشتر اذیت نکنم.
هنوزم از دخترها بدت میاد؟ قربانت برای همیشه : جودی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

عکس های اینستاگرام کیمیا اکرمی

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم
می مخور با همه کس تا نخورم خون جگر
سر مکش تا نکشد سر به فلک فریادم
زلف را حلقه مکن تا نکنی در بندم
طره را تاب مده تا ندهی بر بادم
یار بیگانه مشو تا نبری از خویشم
غم اغیار مخور تا نکنی ناشادم
رخ برافروز که فارغ کنی از برگ گلم
قد برافراز که از سرو کنی آزادم
شمع هر جمع مشو ور نه بسوزی ما را
یاد هر قوم مکن تا نروی از یادم
شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه
شور شیرین منما تا نکنی فرهادم
رحم کن بر من مسکین و به فریادم رس
تا به خاک در آصف نرسد فریادم
حافظ از جور تو حاشا که بگرداند روی
من از آن روز که دربند توام آزادم

بیوگرافی کیمیا اکرمی

عکس و متن اینستاگرام کیمیا اکرمی

من خواب دیده ام که کسی می آید
من خواب یک ستاره قرمز دیده ام
و پلک چشمم هی می پرد
و کفش هایم هی جفت می شوند
و کور شوم اگر دروغ بگویم

#فروغ_فرخزاد

بیوگرافی کیمیا اکرمی

از علایق خانم اکرمی می توان به شعر و شاعری اشاره کرد که شاعر محبوب ایشان فروغ فرخزاد می باشد.

بیوگرافی کیمیا اکرمی

عکس زیر مربوط به نقش آفرینی خانم اکرمی ( محبوبه ) در سریال روز های ایدی می باشد.

بیوگرافی کیمیا اکرمی

خانم اکرمی بازیگر محبوبه سریال روز های ابدی نقش دکتر را ایفا می کنند. سریال نفوذ در سه فاز تولید شده که فاز یک از پیش از انقلاب شروع می‌شود و تا تسخیر لانه جاسوسی را روایت می‌کند. فازهای بعدی هم به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی که با حمایت آمریکا صورت گرفت، می‌پردازد و تولید فاز اول دو سال به طول می‌انجامد.

بیوگرافی کیمیا اکرمی بیوگرافی کیمیا اکرمی

بیوگرافی محبوبه سریال روزهای ابدی

بیوگرافی کیمیا اکرمی بیوگرافی کیمیا اکرمی بیوگرافی کیمیا اکرمی بیوگرافی کیمیا اکرمی بیوگرافی کیمیا اکرمی…………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیوگرافی علیرام نورایی

بیوگرافی یلدا افشارنیا

بیوگرافی سارا رسول زاده

نوشته عکس و بیوگرافی کیمیا اکرمی ( بازیگر نقش محبوبه روزهای ابدی) اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

زیباترین استایل دخترانه تابستانی / مدل لباس دخترانه بچگانه شیک

استایل دخترانه تابستانی دختر بچه ها فرشتگانی هستند دوست داشتنی و خانواده هایی که این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *