صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی یلدا افشارنیا ( بازیگر نقش مهناز سریال روزهای ابدی)
بیوگرافی یلدا افشارنیا یلدا افشارنیا بازیگر ایرانی متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران است. بازیگر خوش چهره ایرانی که در اولین کار خود نقش اول را بازی می کند.اطلاعاتی زیادی راجع به خانم افشارنیا انتشار نیافته است چون وی به تازگی وارد عرصه ی بازیگری شده است. خانم افشارنیا در اینستاگرام صفحه شخصی ندارند به همین دلیل عکس های زیادی از وی در فضای مجازی انتشار نیافته است. همسر یلدا افشارنیا به نظر می رسد که خانم افشارنیا مجرد می باشند و ازدواج نکرده اند. عکس یلدا افشارنیا بازیگ نقش مهناز سریال روز های ابدی گریم یلدا افشارنیا سریال روز های ابدی افشارنیا فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۶ و از تلویزیون آغاز کرده است. او به تازگی بازیگری را آغاز کرده است و هنوز کارنامه هنری پرباری ندارد. یلدا افشارنیا نخستین بار در سریال نفوذ ایفای نقش کرده است که و در این سریال نقش مهناز که بازیگر نقش اصلی است را بازی می کند. این سریال به تهیه کنندگی محسن علی اکبری سال ۱۳۵۷ و ۸ ماه از مقطع انقلاب را روایت می کند که در آن به نفوذ آمریکایی ها در عرصه های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون پرداخت می شو..

عکس و بیوگرافی یلدا افشارنیا ( بازیگر نقش مهناز سریال روزهای ابدی)

بیوگرافی یلدا افشارنیا

یلدا افشارنیا

یلدا افشارنیا بازیگر ایرانی متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران است. بازیگر خوش چهره ایرانی که در اولین کار خود نقش اول را بازی می کند.اطلاعاتی زیادی راجع به خانم افشارنیا انتشار نیافته است چون وی به تازگی وارد عرصه ی بازیگری شده است.

خانم افشارنیا در اینستاگرام صفحه شخصی ندارند به همین دلیل عکس های زیادی از وی در فضای مجازی انتشار نیافته است.

یلدا افشارنیا

همسر یلدا افشارنیا

به نظر می رسد که خانم افشارنیا مجرد می باشند و ازدواج نکرده اند.

یلدا افشارنیا

عکس یلدا افشارنیا

یلدا افشارنیا یلدا افشارنیا

بازیگ نقش مهناز سریال روز های ابدی

یلدا افشارنیا یلدا افشارنیا

گریم یلدا افشارنیا سریال روز های ابدی

یلدا افشارنیا

افشارنیا فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۶ و از تلویزیون آغاز کرده است. او به تازگی بازیگری را آغاز کرده است و هنوز کارنامه هنری پرباری ندارد. یلدا افشارنیا نخستین بار در سریال نفوذ ایفای نقش کرده است که و در این سریال نقش مهناز که بازیگر نقش اصلی است را بازی می کند.

یلدا افشارنیا

این سریال به تهیه کنندگی محسن علی اکبری سال ۱۳۵۷ و ۸ ماه از مقطع انقلاب را روایت می کند که در آن به نفوذ آمریکایی ها در عرصه های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون پرداخت می شود.

روزهای ابدی” سریالی است که به تحولات سیاسی ابتدای انقلاب می پردازد و نام سریال قرار بود “نفوذ” اعلام شود ولی تغییر کرد و به نام روز های ابدی معرفی شد.
“روز‌های ابدی” در سه فصل پیش‌بینی شده، فصل یک از پیش از انقلاب شروع می‌شود و تا تسخیر لانه جاسوسی را روایت می‌کند. فصل‌های بعدی هم به حوادث حین گروگانگیری تا کودتای نوژه و آغاز جنگ تحمیلی که با حمایت آمریکا صورت گرفت، می‌پردازد.

بازیگران سریال روز های ابدی

بازیگران ایرانی چون احمد نجفی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، رحیم نوروزی، صالح میرزا آقایی، جلیل فرجاد، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی و… با معرفی امین اسکندریان، یلدا افشارنیا و کیمیا اکرمی به ایفای نقش می‌پردازند.

بازیگران خارجی

فلیپ ساپرکین، توماس سینکلراسپنسر، ایو ربر، دیمیتری گودیم، کلودیا ریدل، یکتارینا آکیلینا، ژان کلود ریکبورگ، فلوریان فیشر، نیکولاس بارکر، نیکولای سونین و ویتالی خاژیف

یلدا افشارنیا یلدا افشارنیا

مهناز روز های ابدی

یلدا افشارنیا یلدا افشارنیا……………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیوگرافی علیرام نورایی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

بیوگرافی سارا رسول زاده

نوشته عکس و بیوگرافی یلدا افشارنیا ( بازیگر نقش مهناز سریال روزهای ابدی) اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل پرده اتاق خواب ۲۰۲۱ شیک / پرده مدرن برای سالن

مدل پرده اتاق خواب ۲۰۲۱ چیدمان و انتخاب وسایل مناسب که هم خوانی داشته باشند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *