صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی بازیگران سریال باخانمان
بیوگرافی بازیگران سریال باخانمان سریال باخانمان یک فیلم طنز و دوست داشتنی است که ای شب ها از شبکه ی سه سیما در حال پخش می باشد بازیگران زیاد و کاربلدی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند که در ادامه با بیوگرافی آنها آشنا خواهیم شد. حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیر حسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و … (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و (با هنرمندی) افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و (با حضور افتخاری) بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال هستند. بیوگرافی بهنام تشکر وی متولد ۴ بهمن ۱۳۵۵ در بندرانزلی، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد و بازرگانی از دانشگاه آزاد فیروزکوه می باشد، در عرصه فوتبال مدتی هافبک راست بود و تجربه دوبله، گویندگی و اجرا هم دارد. بهنام تشکر بازیگر کاربلد طنز و جدی ایرانی می باشد که کار های درخشانی از جمله ساختمان پزشکان / سریال بوم بانو ( دیبا زاهدی و..

عکس و بیوگرافی بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی بازیگران سریال باخانمان

مسعود سریال باخانمان

سریال باخانمان یک فیلم طنز و دوست داشتنی است که ای شب ها از شبکه ی سه سیما در حال پخش می باشد بازیگران زیاد و کاربلدی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند که در ادامه با بیوگرافی آنها آشنا خواهیم شد.

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیر حسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و … (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و (با هنرمندی) افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و (با حضور افتخاری) بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال هستند.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی بهنام تشکر

وی متولد ۴ بهمن ۱۳۵۵ در بندرانزلی، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد و بازرگانی از دانشگاه آزاد فیروزکوه می باشد، در عرصه فوتبال مدتی هافبک راست بود و تجربه دوبله، گویندگی و اجرا هم دارد. بهنام تشکر بازیگر کاربلد طنز و جدی ایرانی می باشد که کار های درخشانی از جمله ساختمان پزشکان / سریال بوم بانو ( دیبا زاهدی و ساغر قناعت) و … را بازی کرده اند. بهنام تشکر هم چنین مجری بسیار خوبی هستند که مجری گری برنامه ی شب های مافیا را بر عهده داشتند و هم اکنون علیرام نورایی این برنامه را اجرا می کنند. کار جدید طنز بهنام تشکر سریال باخانمان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی سعید امیرسلیمانی

ایشان متولد ۱۷ آبان ۱۳۲۱ در سنگلج، تهران می باشند. وی بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده اهل ایران است. آقای سلیمانی یک دختر به نام کمند امیرسلیمانی و یک پسر به نام سپند امیرسلیمانی دارند که هر دو از بازیگران خوب کشورمان هستند.از کار های درخشان سعید امیر سلیمانی می توان به معمای شاه اشاره کرد. کار طنز جدید سعید سلیمانی سریال باخانمان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی آتیلا پسیانی

ایشان متولد سال ۱۳۳۶ در تهران می باشند و لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دارد. او دارای دختری به نام ستاره پسیانی و پسری به نام خسرو است که هر دو بازیگر می باشند. کار طنز جدید آتیلا پسیانی سریال باخانمان می باشد.

امیر کاظمی

بیوگرافی امیر کاظمی

وی متولد ۱۹ آبان ماه ۱۳۶۹ در تهران بازیگر ایرانی است. پدرش ایرانی و مادرش اصالت آلمانی است و خانواده مادری وی نیز در آلمان هستند؛ امیر کاظمی یک برادر کوچکتر از خود به نام آرش دارد. وی در سال ۱۳۹۱ با مهتاب محسنی ازدواج کرد. فیلم لیسانسه ها که از تلوزیون پخش می شد از کار های درخشان امیر کاظمی می باشد که با هوتن شکیبا و… هم بازی بودند. کار جدید امیر کاظمی سریال باخانمان می باشد که این شب ها از شبکه سه سیما در حال پخش است.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی شهرام شکیبا

وی متولد ۱۷ آبان ۱۳۵۱منتقد سینما، شاعر طنزپرداز و مجری تلویزیون اهل ایران است. وی تاکنون در جشنواره‌های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته‌است. وی بعد از ازدواج ناموفق اولش با ستاره سادات قطبی ازدواج کرده‌است. شهرام شکیبا همیشه در نقش مجری جلوی دید ما بوده اند. کار بازیگری شهرام شکیبا سریال باخانمان اولین نقش بازیگری ایشان است.

مارال فرجاد

بیوگرافی مارال فرجادوی بازیگر ایرانی متولد مرداد ۱۳۶۱، در تهران است. او دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر ایرانی می‌باشد. مارال فرجاد فارغ‌ التحصیل رشته عکاسی میباشد. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد و علاوه بر بازیگری کار دوبله نیز انجام می دهد. کار تلوزیونی جدید مارال فرجاد سریال باخانمان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی شهره لرستانی

ایشان متولد سال ۱۳۴۵ در تهران می باشد. وی لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران سال ۱۳۶۹ و همچنین فارغ التحصیل رشته فیلمنامه نویسی از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی بوده است. تا کنون کار های درخشان و زیبای زیادی از خانم لرستانی دیده ایم که این بار با نقش آفرینی در سریال باخانمان همراه ایشان خواهیم بود.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی الهام اخوان

وی متولد ۹ شهریور ۱۳۶۷ در تهران ، منشی صحنه و بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی می باشد .از تئاتر شروع کرد و بعنوان منشی صحنه سال ها کار کرده و برای اولین بار با فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سعید خانی در سال ۱۳۹۸، بازیگری در سینما را تجربه کرد.کار جدید الهام اخوان سریال باخانمان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی افسانه بایگان

ایشان متولد ۲۶ دی ۱۳۴۰ در تهران و هنرپیشه اهل ایران است. او در سن ۱۱ سالگی، حضور جلوی دوربین را از سال ۱۳۵۱ با فیلم کوتاه «بوق» ساخته علی علیزاده تجربه کرد. افسانه بایگان فعالیت حرفه‌ای خود را با مجموعه تلویزیونی «سربداران» به کارگردانی محمدعلی نجفی آغاز کرد. نقش آفرینی افسانه بایگان سریال باخانمان از جدیدترین کار تلوزیونی ایشان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی حسن پورشیرازی

ایشان متولد سال ۱۳۳۶ می باشد. همچنین او لیسانس تئاتر دارد. پورشیرازی فعالیت سینمایی اش را در سال ۱۳۶۳ و با فیلم صف علی اصغر عسگریان به عنوان بازیگرشروع کرد. حسن پور شیرازی سریال و فیلم های طنز و جدی زیادی تا کنون بازی کرده است که جدیدترین کار طنز حسن پورشیرازی سریال باخانمان می باشد.

بازیگران سریال باخانمان

بیوگرافی مریم سلطانی

وی متولد ۵ بهمن ماه در شهر تهران، فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع لیسانس است. اطلاعاتی از سال تولد ایشان هنوز در دسترس نیست. مریم سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون از سال ۷۹ وارد عرصه بازیگری شد و در آثاری از جمله فیلم‌های «زن‌ها فرشته‌اند»، «آقای هفت رنگ»، «قلاده‌های طلا» و سریال‌های «روزگار غریب»، «بی‌گناهان»، «سه در چهار» و….حضور داشته است. کار جدید مریم سلطانی سریال باخانمان می باشد که به تازگی از شبکه ی سه سیما در حال پخش است.

مسعود سریال باخانمان

بیوگرافی حسام محمودی

وی متولد ۱ فروردین ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس حقوق قضایی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس می باشد از تئاتر شروع کرد و حالا بازیگر سینما و تلویزیون است. کار های درخشان زیادی از آقای محمودی تاکنون پخش شده است. کار تلوزیونی جدید حسام محمودی سریال باخانمان می باشد که در این سریال نقش مسعود را بازی می کند.

شقایق دهقان

بیوگرافی شقایق دهقان

وی متولد ۴ اسفند ۱۳۵۷ در گیسن آلمان می باشد و سه ماه بعد هم‌ زمان با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت. او دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است. مدت ۶ سال به‌دلیل کار پدرش در ساری ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.

شقایق دهقان سریال باخانمان

بازیگران سریال باخانمان بازیگران سریال باخانمان

گریم متفاوت حسام محمودی بازیگر نقش مسعود سریال باخانمان

مسعود سریال باخانمان مسعود سریال باخانمان

نوشته عکس و بیوگرافی بازیگران سریال باخانمان اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

عکس پروفایل نقاشی دخترونه فانتزی / عکس دخترونه بچگانه

عکس پروفایل نقاشی دخترونه با توجه به گسترش فضای مجازی و صفحات اینستاگرام و تلگرام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *