صفحه ی اصلی / اخبار / عکس های خاص و بیوگرافی امین زندگانی
عکس های خاص و بیوگرافی امین زندگانی با سلام خدمت کاربران مجله اینترنتی آراس : این متن بر پیرامون بیوگرافی امین زندگانی بازیگر ارزنده سینما وتلوزیون گردآوری شده است. – بیوگرافی امین زندگانی امین زندگانی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۵۱ در خانواده‌ای هنرمند و آشنا با موسیقی در تهران متولد شد. پدرش، سیاوش زندگانی، از استادان موسیقی بود که در سال ۱۳۸۲ درگذشت. برادرش، امید زندگانی، مدتهاست که درعرصه موسیقی فعالیت می‌کند. زندگانی به فراگیری نواختن فلوت پرداخت و اکنون نیز به عنوان یکی از خوانندگان گروه «هفت» فعالیت می‌کند. اقای زندگانی فارغ‌التحصیل رشتهٔ نمایش – ادبیات نمایشی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز می‌باشد؛ و الیکا عبدالرزاقی همسر او می‌باشد. – امین زندگانی در سال ۱۳۷۱ پا به عرصه بازیگری گذاشت وارد دانشگاه هنر شد و در رشته تئاتر به تحصیل پرداخت. وی پس از آن پا به عرصه بازیگری گذاشت و در نمایش هایی مثل همسرایی مختار ، خروسک پریشان ، بازی تابلوی آخر ، به من دروغ بگو ، دو مرد بر یک نیمکت ، سرخ سوزان ، مرغ دریایی به ایفای نقش پرداخت.و با ایفای نقش در سریال هایی چون معصومیت از دست رفته، مختارن..

عکس های خاص و بیوگرافی امین زندگانی

عکس های خاص و بیوگرافی امین زندگانی

با سلام خدمت کاربران مجله اینترنتی آراس : این متن بر پیرامون بیوگرافی امین زندگانی بازیگر ارزنده سینما وتلوزیون گردآوری شده است.

امین زندگانی

بیوگرافی امین زندگانی
امین زندگانی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۵۱ در خانواده‌ای هنرمند و آشنا با موسیقی در تهران متولد شد. پدرش، سیاوش زندگانی، از استادان موسیقی بود که در سال ۱۳۸۲ درگذشت. برادرش، امید زندگانی، مدتهاست که درعرصه موسیقی فعالیت می‌کند. زندگانی به فراگیری نواختن فلوت پرداخت و اکنون نیز به عنوان یکی از خوانندگان گروه «هفت» فعالیت می‌کند. اقای زندگانی فارغ‌التحصیل رشتهٔ نمایش – ادبیات نمایشی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز می‌باشد؛ و الیکا عبدالرزاقی همسر او می‌باشد.

امین زندگانی

امین زندگانی در سال ۱۳۷۱ پا به عرصه بازیگری گذاشت وارد دانشگاه هنر شد و در رشته تئاتر به تحصیل پرداخت. وی پس از آن پا به عرصه بازیگری گذاشت و در نمایش هایی مثل همسرایی مختار ، خروسک پریشان ، بازی تابلوی آخر ، به من دروغ بگو ، دو مرد بر یک نیمکت ، سرخ سوزان ، مرغ دریایی به ایفای نقش پرداخت.و با ایفای نقش در سریال هایی چون معصومیت از دست رفته، مختارنامه ، تا صبح ، همه چیز آنجاست ، پرستاران و … بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

امین زندگانی در سال ۱۳۷۴ برای بازی در سریال وکلای جوان انتخاب شد و برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت. او پس از آن برای بازی در سریال های به سوی پیروزی سیروس مقدم و راه سوم قاسم جعفری انتخاب شد.

امین زندگانی با بازی در فیلم شهرآشوب وارد سینما شد و پس از آن در فیلم های بازیگر و آدمک ها به ایفای نقش پرداخت.

امین زندگانی

عکس کودکی امین زندگانی

امین زندگانی

امین زندگانی

آثار و فعالیت هنری امین زندگانی

سینمایی

آهوی پیشونی سفید ۳ (۱۳۹۷)

قرارمون پارک شهر (۱۳۹۵)

۲۴ سپتامبر (۱۳۹۴)

شهابی از جنس نور (۱۳۹۲ )

فصل فراموشی فریبا (۱۳۹۲)

اختاپوس (۱۳۹۰ )

راه بهشت (۱۳۹۰)

گلوگاه شیطان (۱۳۸۹)

خانواده ارنست (۱۳۸۸)

ملک سلیمان (۱۳۸۷)

من و دبورا (۱۳۸۴)

آدمک‌ها (۱۳۸۲)

بازیگر (۱۳۷۸ )

زن شرقی (۱۳۷۶)

درخشش پنهان (۱۳۸۷)

ژرفا (۱۳۸۷)

شهرآشوب (۱۳۸۴)

من و دبورا (۱۳۸۴)
آدمک‌ها (۱۳۸۲)
بازیگر
زن شرقی (۱۳۷۶)

سریالهای امین زندگانی

١٣٩٩ خانه امن
١٣٩٨ ملکاوان
١٣٩٧ پناه آخر

۱۳۹۶ خانواده دکتر ماهان
۱۳۹۵ پرستاران
چرخ فلک
۱۳۹۴ ساعت صفر
۱۳۹۳ همه چیز آنجاست
۱۳۹۲ شاهگوش
۱۳۹۱ خاطرات مرد ناتمام
۱۳۸۹ مختارنامه
قفسی برای پرواز
۱۳۸۷ کابوس
۱۳۸۵ تا صبح
یک اشتباه ساده
۱۳۸۳ طلسم‌شدگان
۱۳۸۲ معصومیت ازدست‌رفته
۱۳۸۱ نوعروس
۱۳۷۹ همسفر
۱۳۷۷–۷۸ روزگار جوانی
۱۳۷۷ به‌سوی افتخار
راه سوم بازیگر
۱۳۷۴ وکلای جوان

انیمیشن

در مسیر باران (حامد کاتبی، ۱۳۹۵)

تئاتر
مرثیه ای برای یک دراکولا

بنگاه تئاترال
تانگوی تخم مرغ داغ
جاده طولانی مارپیچ
پایین گذر سقاخانه
یک زن، یک مرد
به من دروغ بگو

کودکی امین زندگانی

امید زندگانی

امین زندگانی و همسرش

امین زندگانی در کنار همسرش الیکا عبدلرزاقی

زندگانی در کنار همسرش الیکا عبدلرزاقی

جوایز و افتخارات امین زندگانی

امین زندگانی در سال ۱۳۷۴ جایزهٔ بهترین بازیگر مرد را از جشنوارهٔ تئاتر فجر را دریافت کرد.

در سال ۱۳۸۰ دومین بازیگر منتخب مردم از بین سریال‌های پخش شده (در طول ۴ سال) از شبکه سوم سیما شد.

در سال ۱۳۸۱ دومین بازیگر منتخب مردم از بین سریال های پخش شده (در طول ۴ سال) از شبکه سوم سیما شد. وی در فیلم سینمایی پلیسی ماموریت در تهران به ایفای نقش پرداخته است که این فیلم برنده ۱۱ کلت طلایی از جشنواره فیلم پلیسی مسکو شد.

 امین زندگانی

زندگی شخصی و ازدواج امین زندگانی
امین زندگانی پس از جدایی از همسر اولش مینا لاکانی در اسفند ماه سال ۹۲ با الیکا عبدالرزاقی دیگر بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. الیکا عبدالرزاقی متولد ۲۲ اسفند ۱۳۵۸ در تهران است، وی لیسانس ادبیات نمایشی است، دوره بازیگری را در کلاس‌های استاد حمید سمندریان گذرانده است. فعالیت در تلویزیون را از سال ۷۷ و بازی در سریال «گمشده» مسعود نوابی شروع کرد. ورود او به تلویزیون، همزمان با اولین کارش در تئاتر با نام «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی حمید سمندریان بود.

آشنایی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی
الیکا عبدالرزاقی: داستان آشنایی من و امین به یک تله فیلم، بر می‌گردد، در آن فیلم ما نقش زن و شوهر را بازی می‌کردیم. بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین ما به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، متوجه شدیم لحظه به لحظه بیشتر از لحاظ حسی به هم نزدیک‌تریم و مسائلی بین ما وجود دارد که باعث نزدیک شدن و کنار هم قرار گرفتن ما می‌شود، به همین خاطر وقتی بحث نامزدی ما مطرح شد، اطرافیان ما چندان تعجب نکردند و انگار منتظر چنین اتفاقی بودند. خوشبختانه خانواده‌ های ما نیز از این تصمیم‌مان استقبال کردند

امین زندگانی

مصاحبه با امین زندگانی

اگر بازیگر نبودید دوست داشتید چه کاره می شدید؟

دوست داشتم یک رستوران داشته باشم

دوست دارید با چه کارگردانی کار کنید که تا به حال کار نکرده اید؟

کارگردانی که دوست دارد با من کار کند و تا حالا با من کار نکرده است

دوست داشتید چه نقشی را بازی کنید که بازی نکرده اید؟

همان نقشی که تا حالا بازی نکردم

آیا بوده بعد از سال ها از نحوه بازی در فیلمی خجالت بکشید؟

نه!

در بازیگری الگوی خاصی داشتید؟

در رفتار بله اما در بازی خیر، خسروشکیبایی و جمشید مشایخی و بزرگوارانی که اخلاقیاتشان حرف اول را می زند الگوهای رفتاری من بوده اند

آیا پول بازیگران از پارو بالا می رود؟

شاید الان اندازه پاروها کوچک شده است!

به نظر شما رابطه مردم با سینما بهتر است یا تلویزیون؟

زندگانی: با تلویزیون و البته ماهواره

چرا؟

زندگانی: به دلیل اینکه ظرفیت محدودیت‌های زیادتر از توقعات مردم شده و فکر می‌کنم که این خطر فرهنگ ما را تهدید می‌کند که یک سری سریال‌ها که ارزش فرهنگی ندارد جایگزین سریال‌های خوب ما مثل «امام علی(ع)»، «هزاردستان»، «ابوعلی سینا» و «سربداران» شده است. جای سریال‌های فاخری که در طول این سال‌ها ساخته شده بسیار کم است و متاسفانه سرعت ساخت سریال باعث شده که هویت اصلی سریال‌ها و داستان‌های ایرانی تحت الشعاع سریال‌های ماهواره‌ای قرار بگیرد.

عکس اینستاگرام امین زندگانی با همسرش

امین زندگانی

مصاحبه با امین زندگانی

بازیگران ما چقدر به مبانی نظری بازیگری تسلط دارند؟

زندگانی:‌ من فکر می‌کنم تفاوت بازیگری که تحصیلات آکادمیک دارد با بازیگری که از در پشتی آمده شاید ۱۲ جلد کتاب باشد! چون متاسفانه سیستم آموزشی بسیار ضعیف است و در نهایت محدودیت‌ها باعث می‌شود که ضعف آموزشی خودش را بروز دهد تا ما شاهد تکرار نقش‌ها و بازی‌ها باشیم.

بیوگرافی امین زندگانی

برخی عنوان می‌کنند که مانکن‌های خوشچهره جای بازیگران واقعی را گرفته‌اند نظر شما چیست؟

زندگانی: این هم یک بخش از نیاز سینما است.به هر حال سینما به تصویر خوب هم نیاز دارد همچنان که به بازی خوب نیاز دارد، ورود چهره‌های خوب و زیبا به قول بعضی ها اجتناب ناپذیر است اما میشود محدودیت‌های آموزشی قائل شد که برای تداوم چهره‌ها و اینکه نسل‌های بعدی فکر نکنند که سینما فقط چهره است، چهره نامتعارف آن‌ها باعث شده تا به عنوان بازیگر جلب توجه کنند.

آیا بازیگران با رسیدن به دوره پیری تمام می‌شوند؟

زندگانی: اگر به همین سمتی که حرکت می‌کنیم اصرار بورزیم متاسفانه باید بگویم بله، ولی در تمام دنیا بازیگر وقتی از سن ۵۰ سالگی می‌گذرد میزان نقش‌های پیشنهادی به او بیشتر است و نقش‌های اصلی برایش نوشته می‌شود، اما در ایران با بالا رفتن سن بازیگر نقش‌های یک برای او خیلی کم می‌شود.

چرا در بین مردم این اعتقاد وجود دارد که بازیگران تقیدات مذهبی و اخلاقی ندارند؟

زندگانی: چون کسانی که تقید اخلاقی ندارند اصولا در فرهنگ ایرانی جایی ندارند، چون بازیگران جلوی چشم هستند این دسته از بزرگورارانی که اینطور فکر می‌کنند باید این را هم لحاظ کنند که انسان جایزالخطاست. اگر بخواهم منصفانه به این موضوع نگاه کنم، خطای اخلاقی و اجتماعی بازیگران خیلی کمتر از افراد معمولی است اما نمودشان برای خبرسازی و قلم به مزد بودن برخی نشریات زرد باعث بیشتر شدن این موضوع می‌شود.

اگر روزی علیه ایران جنگ شود، شما برای دفاع شرکت می‌کنید؟

زندگانی: صد در صد.

امین زندگانی

خانواده دکتر ماهان

خانواده دکتر ماهان مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی مشترک راما قویدل و علی محمد قاسمی و نویسندگی نسیم خُراشادیزاده است که در خرداد ماه ۹۸ از شبکه دو سیما پخش شد.

بازیگران/امین زندگانی /لاله اسکندری /شهروز ابراهیمی /شیوا ابراهیمی/ارسطو خوش رزم /بهرام شاه محمدلو /رؤیا افشار /عرفان برزین/کیمیا حسینی /ژیار محمدزاده/مریم سرمدی /سعید امیرسلیمانی /خیام وقار کاشانی /صفا آقاجانی

داستان:خانواده دکتر ماهان

خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می‌کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت‌هایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده‌است. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست‌بوم همراه کند.

 امین زندگانی

 امین زندگانی

قرارمون پارک شهر
قرارمون پارک شهر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی و ابراهیم اصغری محصول سال ۱۳۹۵ است.

بازیگران/شقایق فراهانی/ماه چهره خلیلی/امین زندگانی/سام نوری/سیاوش طهمورث/افسر اسدی/شیوا خسرومهر/مریم کاویانی/نرگس محمدی/محمدرضا شریفی‌نیا

خلاصه داستان:قرارمون پارک شهر

روایتگر داستان زندگی خانم نویسنده‌ای است که مشغول مطالعه کتابی است و به دلیل شرایطی که دارد دغدغه‌های گذشته او همراه با خواندن کتاب برایش یادآوری می‌شود.

 امین زندگانی

مختار نامه

مختارنامه یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داوود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، و چگونگی قیام او که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی حسین بن علی برمی‌خیزد، می‌پردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید. شروع پخش این سریال در تاریخ جمعه ۹ مهر ۱۳۸۹ از شبکه اول سیما بود.
بازی خوب امین زندگانی در نقش مسلم بن عقیل در سریال مختارنامه نقطه عطفی در کارنامه بازیگری وی به شمار میرود که یکی از نقش های ماندگار او را رقم زد. فیلمبرداری مختارنامه به کارگردانی داوود میرباقری از سال ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۸ به طول انجامید و داستان قیام مختار ثقفی را روایت میکند.

امین زندگانی در سریال خانهٔ امن

خانهٔ امن مجموعه‌ای تلویزیونی در ژانر جنایی-سیاسی و امنیتی، به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌ نژاد است.این مجموعه نخستین بار در آبان ۱۳۹۹ از شبکهٔ یک سیما پخش شد. پس از مجموعه‌های سارق روح و ترور خاموش ، خانهٔ امن سومین و آخرین مجموعه از سه‌گانهٔ معمایی-پلیسی-سیاسی ابوالفضل صفری و احمد معظمی است که با محوریت پرونده‌های امنیتی که مسائل مختلف سال‌های اخیر ایران از جمله اهداف تشکیل داعش و فعالیت‌های تروریستی آن‌ها در خاک ایران را در برمی‌گیرد، ساخته شده‌است.

بازیگران/حمیدرضا پگاه /امین زندگانی /سیما تیرانداز/پرویز فلاحی پور /کاوه آفاق /شهره سلطانی /شایسته ایرانی/سپیده خداوردی /شیوا ابراهیمی/سوگل طهماسبی /رحیم نوروزی /دانیال عبادی/حمیدرضا عطایی /سامان صفاری /شهروز ابراهیمی/قربان نجفی /حسین سحرخیز/علیرضا رئیسی/ارسطو خوش رزم /مهدی صباغی /هاشم روحانی /هما خاکپاش

خلاصهٔ داستان: سریال خانهٔ امن

این مجموعه داستان دو مامور امنیتی به نام‌های کمال (حمیدرضا پگاه) و افشین (امین زندگانی) را روایت می‌کند که یکی مسئول تیم ضد تروریستی و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پولشویی است. کمال طبق اخبار واصله مطلع می‌شود قرار است تیم‌های تروریستی داعش عملیات‌هایی را در ایران به راه بیندازند. کمال و تیمش با اطلاعاتِ دریافتی از خارج از کشور به ردزنی یکی از نیروهای داعش میپردازند شد تا از طریق او بتوانند رابطش در تهران را شناسایی کنند. رفته رفته طی این ماجرا دو پروندهٔ پیچیدهٔ تروریستی و اقتصادی به هم گره می‌خورد.

افشین سریال خانه امن

 امین زندگانی

 امین زندگانی

 امین زندگانی

 امین زندگانی

معصومیت از دست رفته
آقای زندگانی پس از آن در سریال های معصومیت از دست رفته، طلسم شدگان و همه چیز آنجاست به ایفای نقش پرداخت و به شهرت زیادی دست یافت. معصومیت از دست رفته را داوود میرباقری در سال ۱۳۸۲ کارگردانی کرد. این سریال داستان زندگی شوذب یکی از یاران حضرت علی را روایت میکند.

بازیگران/ امین تارخ / سارا خویینی ها /فریبا کوثری/ امین زندگانی

 امین زندگانی

امین زندگانی سریال طلسم شدگان

وی با بازی در سریال طلسم شدگان توانست بخوبی دیده شده و به شهرت زیادی دست یابد، این سریال را داریوش فرهنگ در سال ۱۳۸۲ کارگردانی کرد. امین زندگانی در این مجموعه تلویزیونی با بازیگرانی مثل زیبا بروفه، مهدی هاشمی و بیتا فرهی همبازی بود،

 امین زندگانی

ملکاوان

«ملکاوان» به نوعی در ژانر وحشت ساخته شده و داستان آن درباره شخصی است. که همسرش در خارج از کشور خودکشی کرده و این ماجرا و تلاش برای یافتن علت خودکشی او پای نهاد‌های امنیتی را به میان می‌کشد.

بازیگران ملکوان/نازنین فراهانی، داریوش فرهنگ، امین زندگانی، پرویز فلاحی پور، فریبا متخصص و رضا مولایی

امین زندگانی

امین زندگانی

حضور امین زندگانی در سریال همه چیز آنجاست
امین زندگانی در سال ۱۳۹۳ برای بازی در سریال همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی انتخاب شد. او در این سریال در کنار بازیگران مثل الهام حمیدی، حسین مهری و سام درخشانی به ایفای نقش پرداخت. این سریال محصول شبکه سوم سیما است. همه چیز آنجاست داستان زندگی خانواده محسن قدیمی را روایت میکند. که کارگاه تولیدی آن ها با ورود کالاهای خارجی تعطیل میشود و مهدی پسر بزرگ تر خانواده به فکر حل مشکلات می افتد و در همین راه به رازهای سر به مهری درباره خانواده اش پی میبرد.

بازیگران/امین زندگانی/سام درخشانی /الهام حمیدی /مهرانه مهین‌ترابی /محمد عمرانی /حسین مهری /حدیث میرامینی./شهرام شاه‌حسینی /بهناز جعفری /جمشید مشایخی /صفا آقاجانی /آشا محرابی /آرزو افشار /ژیلا شاهی/بهرام ابراهیمی /فرحناز منافی

امین زندگانی

امین زندگانی در مجموعه سریال قفسی برای پرواز

قفسی برای پرواز یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۹ به کارگردانی یوسف سیدمهدوی، نویسندگی احمد کاوری و روح‌الله صدیقی و تهیه‌کنندگی اردشیر ایران‌نژاد می‌باشد.که از شبکه یک پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در ۳۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شد که موضوع و داستان آن دربارهٔ آغاز جنگ وسیر تحول آن درطی هشت سال دفاع مقدس می‌باشد.
بازیگران/امین زندگانی/نفیسه روشن/ثریا قاسمی/شیرین بینا/مهوش افشارپناه/آناهیتا همتی/حسن علیرضایی/اردلان شجاع‌کاوه./حبیب دهقان‌نسب/بابک انصاری/هومن کیایی/رحیم نوروزی/مصطفی طاری/مجید مشیری/بهرنگ علوی/علی بوریان/هوشنگ توکلی/علی‌رام نورایی/رزاق رادان/حسن تسعیری/میرطاهر مظلومی/علی خطیب/ساعد سهیلی

امین زندگانی

امین زندگانی

امین زندگانی در تئاتر مرثیه ای برای یک دراکولا

امین زندگانی

امین زندگانی در فراموشی فریبا

او در سال ۱۳۹۲ با بازی در سه فیلم ماموریت در تهران ، شهابی از جنس نور و فصل فراموشی فریبا سال پر کاری را پشت سر گذاشت. فیلم فصل فراموشی فریبا به کارگردانی عباس رافعی داستان زندگی زنی را روایت میکند که گذشته تاریکش سایه بر زندگی عاشقانه اش انداخته و به همین دلیل میخواهد گذشته اش را فراموش کند. امین زندگانی در این فیلم با بازیگرانی مثل ساره بیات و شهین تسلیمی همبازی است.

بازیگران /ساره بیات/امین زندگانی/سحر عبدالهی/فریبا آهنگ/هومن کیایی/شهین تسلیمی/مرجان سپهری/علیرضا عصار/شهاب حسینی/مهدی محتشمی

امین زندگانی

امین زندگانی

امین زندگانی در فیلم آهوی پیشونی‌سفید

اختاپوس یا آهوی پیشونی‌سفید با نام کامل اختاپوس:‌ یک فیلم خانوادگی به تهیه‌کنندگی مسعود اطیابی و نویسندگی و کارگردانی سید جواد هاشمی است. این فیلم در ۱۹ مهر ۱۳۹۱ اکران و با نظر خوب منتقدان و مردم مواجه شد. این فیلم نخستین قسمت از سه‌گانهٔ اختاپوس است که در دنبالهٔ آن، قسمت دوم با نام پیشونی‌سفید ۲ در ۱۳۹۶ و قسمت سوم با نام پیشونی‌سفید ۳ در ۱۳۹۷ در سینماهای سراسر ایران اکران‌شد.

بازیگران/ترلان پروانه /محمدرضا شریفی نیا /امین حیایی/امین زندگانی /گوهر خیراندیش /امیر غفارمنش./هومن حاجی عبدالهی /نیلوفر خوش خلق /نادر سلیمانی /سید جواد هاشمی /ساغر عزیزی /پریا مرادیان/ ارسلان قاسمی

خلاصه داستان: فیلم آهوی پیشونی‌سفید

آهوی پیشونی سفید که از دست سخت‌گیری‌های پدرش خسته شده، با فریب عجوزه راهی شهر آرزوها می‌شود. و در آن جا با حوادثی رو به رو می‌شود که در انتظار او نشسته‌اند.داستان فیلم به گونه‌ای نوشته شده که در آن شخصیت‌های فولکلور، قدیمی و معروف ایرانی از جمله خاله سوسکه و آقا موشه، آهوی پیشونی سفید، عفریته، عجوزه، سالار، گرگ، روباه، خرس پلیس و… نیز حضور دارند.

امین زندگانی

امین زندگانی در فیلم سینمای ملک سلیمان

ویبا بازی در فیلم سینمایی ملک سلیمان توانست نقش ماندگاری را از خود به جای بگذارد. او در این فیلم بخوبی از عهده نقش خود برآمد و بازی خوبی را از خود نشان داد. مُلک سلیمان عنوان یک فیلم دنباله دار سینمایی محصول ایران است که در سال ۲۰۱۰ اولین بخش از سه‌گانهٔ آن به روی پرده سینماهای ایران رفته‌است.این فیلم روایت مقطعی از زندگی حضرت سلیمان است و در آن از فناوری‌های پیشرفته سی جی ای و دی ای استفاده شده‌است. که نتیجه آن این است که این فیلم از نخستین تجربه‌های حرفه‌ای فیلمسازی دیجیتال در سینمای ایران به شمار می‌رود.فیلمنامه این فیلم بر اساس سوره‌های قرآن روایت شده‌است.

بازیگران/امین زندگانی/محمود پاک نیت /الهام حمیدی /حسین محجوب /علی بکائیان/علیرضا کمالی /زهرا سعیدی /مهدی فقیه آرا /جواد طاهری/سیروس صابر/یوسف صفری بختیاری

امین زندگانی

امین زندگانی در مجموعه شاهگوش

شاهگوش اولین تجربه امین زندگانی در سینمای خانگی بود.این سریال در سال ۹۲ توسط داوود میرباقری و در قالب ۲۶ قسمت ۶۰ دقیقه ای تولید شد. داستان سریال درباره کله پزی به نام رحمان شجاعت است که در یک تصادف فوت میکند. و پلیس در پی پیدا کردن قاتل او با افراد مختلفی روبرو میشود که هر کدام ماجرایی دارند.

بازیگران/ فرهاد اصلانی/محسن تنابنده/مرجانه گلچین/حمیدرضا آذرنگ/احمد مهران‌فر/شهرام حقیقت‌دوست/طناز طباطبایی./حامد میرباقری/هادی کاظمی/هانیه توسلی/الهام پاوه‌نژاد/رضا رویگری/رسول نجفیان/سیروس گرجستانی/رضا کیانیان/اردشیر کاظمی/امین زندگانی/اکبر عبدی/علیرضا جعفری

امین زندگانی

امین زندگانی در سریال خاطرات مرد ناتمام

خاطرات مرد ناتمام نام سریالی ایرانی یه کارگردانی صادق کرمیار است. که در زمستان ۱۳۹۱ به مناسبت دهه فجر در ۲۶ قسمت از شبکه یک سیما پخش شد.

بازیگران /محمود پاک نیت/امین زندگانی/سیامک صفری/سید مهرداد ضیایی/مهوش صبرکن/سروش صحت/داوود فتحعلی بیگی./شهزاد صفوی/امیرحسین مدرس/سارا خوئینی‌ها/محمدرضا داوودنژاد/آزاده شمس/علی کرمیار/ایلیا صفوی/وحید حیدری/مانا بهرامی

داستان خاطرات مرد ناتمام

«خاطرات مرد ناتمام» سریالی خانوادگی است که داستان آن مربوط به سال‌های ۱۳۲۷ تا ۱۳۳۲ و روایت تلاش همایون‌پور سینا است. که قصد سفر به خارج از کشور را دارد و در این حین خاطرات پدر بزرگش را که بتازگی فوت کرده می‌خواند. همایون (پدر بزرگ) که در فرانسه دارو سازی خوانده و به ایران بازگشته درصدد تأسیس لابراتو ر و تولید دارو برای مردم کشورش است، اما سفارت انگلیس و شهربانی حکومت شاه در مسیر او سنگ اندازی می‌کنند.

امین زندگانی

نوشته عکس های خاص و بیوگرافی امین زندگانی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

زیباترین استایل دخترانه تابستانی / مدل لباس دخترانه بچگانه شیک

استایل دخترانه تابستانی دختر بچه ها فرشتگانی هستند دوست داشتنی و خانواده هایی که این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *