صفحه ی اصلی / اخبار / طالع بینی سال گاو / متولین سال گاو چه خصوصیاتی دارند؟
طالع بینی سال گاو گاو Ox دومین حیوانات زودیاک است. طبق یک افسانه ، امپراطور جید گفت که این دستور با نظمی که در آن به مهمانی او رسیده اند تصمیم می گیرد. گاو بود که اولین نفری بود که می رسید ، اما موش فریب Ox را می دهد تا سوار او شود. سپس ، درست هنگام رسیدن آنها ، موش پرید پایین و جلوتر از گاو فرود آمد. بنابراین ، Ox به حیوان دوم تبدیل شد. در فرهنگ چینی ، گاو یک حیوان با ارزش است. به دلیل نقش آن در کشاورزی ، ویژگی های مثبتی مانند سخت کوش و صادق بودن به آن نسبت داده می شود. از خصوصیات متولدین سال گاو می توان به سخت کوشی در پس زمینه ، باهوش و قابل اعتماد اشاره کرد، اما هرگز ستایش نمی کنند. سال ۲۰۲۱ هم با توجه به طالع بینی چینی سال گاو می باشد. حیوان سال ۱۴۰۰ هم گاو می باشد. گاو خصوصیات بارز و خوب زیادی دارد که در این سالها اتفاقات خوب زیادی می افتد. راجع به خصوصیات و علایق متولد سال گاو هم در ادامه برای شما مطالبی را به نمایش گذاشته ایم. افراد تحت نشان گاو یا به عبارتی متولدین سال گاو معمولاً سخت کوش ، صادق ، خلاق ، جاه طلب ، محتاط ، صبور هستند و امور را به طور مرتب اداره می کنند. از ..

طالع بینی سال گاو / متولین سال گاو چه خصوصیاتی دارند؟

طالع بینی سال گاو

طالع بینی سال گاو

گاو Ox دومین حیوانات زودیاک است. طبق یک افسانه ، امپراطور جید گفت که این دستور با نظمی که در آن به مهمانی او رسیده اند تصمیم می گیرد. گاو بود که اولین نفری بود که می رسید ، اما موش فریب Ox را می دهد تا سوار او شود. سپس ، درست هنگام رسیدن آنها ، موش پرید پایین و جلوتر از گاو فرود آمد. بنابراین ، Ox به حیوان دوم تبدیل شد. در فرهنگ چینی ، گاو یک حیوان با ارزش است. به دلیل نقش آن در کشاورزی ، ویژگی های مثبتی مانند سخت کوش و صادق بودن به آن نسبت داده می شود. از خصوصیات متولدین سال گاو می توان به سخت کوشی در پس زمینه ، باهوش و قابل اعتماد اشاره کرد، اما هرگز ستایش نمی کنند.

طالع بینی سال گاو

سال ۲۰۲۱ هم با توجه به طالع بینی چینی سال گاو می باشد. حیوان سال ۱۴۰۰ هم گاو می باشد. گاو خصوصیات بارز و خوب زیادی دارد که در این سالها اتفاقات خوب زیادی می افتد. راجع به خصوصیات و علایق متولد سال گاو هم در ادامه برای شما مطالبی را به نمایش گذاشته ایم.

افراد تحت نشان گاو یا به عبارتی متولدین سال گاو معمولاً سخت کوش ، صادق ، خلاق ، جاه طلب ، محتاط ، صبور هستند و امور را به طور مرتب اداره می کنند. از جنبه منفی ، افراد گاو نر ممکن است لجباز ، تنگ نظر ، بی تفاوت ، متعصب ، کند و در برقراری ارتباط خوب باشند.

طالع بینی سال گاو

مشخصات متولدین سال گاو

متولدیدن سال گاو شامل سال های زیر می باشند ۱۲۸۰-۱۲۹۲-۱۳۰۴-۱۳۱۶-۱۳۲۸-۱۳۴۰-۱۳۵۲-۱۳۶۴-۱۳۷۶-۱۳۸۸

آرام و صبور،کمرو و کند و دقیق و صاحب روش متعادل و بی اهمیت نسبت به خود گاو ،هوشیاری های طبیعتش را پشت یک چهره ی خانگی اش پنهان می کند، او اهل تفکر است و به همین دلیل شاید تنهایی را دوست می دارد و می تواند هدفی را تا سر حد تعصب تعقیب کند، میهن پرستی افراطی دارد و متاسفانه برای گاو عشق چیزی جز یک معامله ی قابل قبول نیست.

گاو نر بسیار صادق و صمیمی است. آن ها بسیار سختکوش و کم توقع بوده و انتظار تمجید و ستایش را ندارند. آن ها معمولاً استعدادهای خود را مخفی نگه می دارند اما به خاطر سخت کوش بودنشان مورد توجه قرار می گیرند. آن ها بر این باورند که هر کسی باید کارهایی که از او خواسته می شود را انجام دهد و در محدوده هایی که خود و دیگران برایش تعیین کرده اند باقی بماند. گاو نر، و به تبع آن متولد سال گاو نر، مهربان است. گاو نر به ندرت کنترل اعصابش را از دست می دهد، منطقی فکر می کند و رهبران فوق العاده ای هستند.

مردان متولد سال گاو نر بسیار قابل اعتماد و مطمئن هستند و تمام تلاش و تعهدشان را در کاری که انجام می دهند به کار می گیرند. همچنین آن ها نسبت به خانواده خود بیشترین مقدار تعهد و مسئولیت را دارند. آن ها از فرزندان خود و دیگران توقعات بالایی داشته، استانداردهای دشواری برای آن ها در نظر می گیرند.

زنان متولد سال گاو خانه داری را به کارهای دیگر ترجیح میدهند و کدبانو و میزبان های شایسته ای هستند. نقطه ضعف شخصیت گاو، آن است که اغلب فکر می کند دور و بری هایش او را به درک نمی کنند. او به وجود فرزندانش افتخار می کند؛ ولی از آنان انتظار اطاعت مطلق دارد. گاو رئیس خانواده است و حرف او به منزله قانون است؛ ولی در عوض، آماده هر نوع فداکاری برای خانواده اش می باشد.

طالع بینی سال گاو

گاو دوران کودکی و نوجوانی را عموماً آرام و بی دردسر می گذراند، ولی در جوانی دچار مشکلات ازدواج می شود. همسر او اغلب از بی توجهی آشکار او گله مند است و شادمانی و رضایت خود را جای دیگری جست و جو می کند تا احساس عاشقانه ای را که در خانه نمی یابد، جای دیگری پیدا کند. در این هنگام، اگر گاو نتواند از هوش ذاتی خود برای حل این مشکل استفاده کند، چنان خشمگین و غضبناک می شود که حتی ممکن است خانواده اش از هم بپاشد.

ازدواج گاو با چه حیوانی موفق آمیز است.

ازدواج متولد سال گاو با خروس ازدواج موفق آمیزی می شود و همچنین با موش ها نیزو مار و میمون هم می تواند در کنار گاو زندگی توام با آرامش داشته باشند.

ازدواج گاو با چه حیوانی فاجعه است.

ازدواج گاو با ببر و بز بسیار حساس است و باید از آن ترسید.

در ادامه برای شما نتیجه طالع بینی ازدواج گاو نر با سایر حیوانات زودیاک را به نمایش گذاشته ایم.

با گاو – آنها هر دو مادی گرا، محافظه کار و سنت گرا هستند و در نهایت، هوای همدیگر را خواهند داشت پس نتیجه ازدواجشان موفقیت آمیز خواهید بود.
با موش – صادق، وفادار و واقع بین است و موش را خوشبخت خواهد کرد.
با ببر – اصلاً امکان پذیر نیست.
با خرگوش – شاید موفقیت آمیز باشد شاید هم نه
با اژدها – چون هردو آنها قدرتمند هستند همیشه بر سر قدرت و مدیریت می جنگند و بهتر است که با هم ازدواج نکنند.
با مار – موفقیت آمیز
با اسب – ازدواج جالبی نمی شود و احتمال جدایی است.
با بز – اصلا خوب نیست.
با میمون – گاو عاشق میمون است و میمون آن قدر با هوش هست که خود را گرفتار چنین رابطه پیچیده ای نکند.
با خروس – این رابطه مثبت و خوب است تا وقتی که خروس نافرمانی نکند و فکر ریاست به سرش نزند.
با سگ – برای کسانی که خانه دار هستند خوب است.
با خوک -شاید آره و شاید هم نه این بستگی به صبور بودن خوک دارد.

طالع بینی سال گاو

رتبه دوم در زودیاک چین ، گاو می باشد که در این کشور نماد تلاش است. رنگ شانس متولد سال گاو در سال های متوالی متفاوت است. رنگ شانس متولد ۲۰۲۱ رنگ سفید می باشد. سفید نماد صلح و آرامش است.

مشخصات متولدین ماه های سال گاو

مشخصات متولد سال گاو ماه فروردین
فروردین گاو جاه طلب! از شاخ های او حذر کنید.

مشخصات متولد سال گاو ماه اردیبهشت
اردیبهشت گاو حساس! اما به هر حال گاو، گاو است.

مشخصات متولد سال گاو ماه خرداد
خرداد گاوی که زیاد جدی نیست، هر چند در دوستی چیزی کم نمی گذارد.

مشخصات متولد سال گاو ماه تیر
تیر گاو ضعیف و حقیر! ممکن است هیچ گاه ثمره زحماتش را نبیند.

مشخصات متولد سال گاو ماه مرداد
مرداد گاو مبارزه! دست کم او می تواند به شیوه یکنواخت قدیمی زندگی نکند.

مشخصات متولد سال گاو ماه شهریور
شهریور گاو پا کوتاه! بهتر است به کار کشاورزی بپردازد!

مشخصات متولد سال گاو ماه مهر
مهر گاو اجتماعی! او دقیقا می داند چه باید بکند.

مشخصات متولد سال گاو ماه آبان
آبان گاو خطرناک، لجباز، خشن و بد فرجام!

مشخصات متولد سال گاو ماه آذر
آذر گاو متعادل! با کمی مبالغه، می توان گفت که از همه گاوها با شخصیت تر است.

مشخصات متولد سال گاو ماه دی
دی او شوخی نکنید! او برای دست انداختن ساخته نشده است.

مشخصات متولد سال گاو ماه بهمن
بهمن گاو زیرک! او شخصیت آهنین خود را در دستکش های مخملی پنهان کرده است.

مشخصات متولد سال گاو ماه اسفند
اسفند گاو شاد و بازی دوست! از ابتدای کار، تکلیف حق و حساب را روشن کنید.

طالع بینی سال گاو

مشاهیر متولد سال گاو

زاپاتا ، کلمانسو ، ناپلئون بناپارت ، لافایت ، جواهر نعل نهرو ، لوئی سیزدهم ، ریچارد شیردل ، ژان کوکتو ، روبنس ، ارسطو ، اوگوست رنوار ، پیتر سلرز ، ریچارد برتون ،یوهان سباستین باخ ، هندل ، ونگوگ ، دراک ، والت دیسنی ، چارلی چاپلین ، آدلف هیتلر ،

مشاغل متناسب متولدین سال گاو

کاردان فنی، صنعتگر، طراح و نقشه کش، مهندس معمار، عکاس، مسؤول پذیرش، پرستار، آشپز، آرایشگر، دندانساز، جراح، استوار، دیکتاتور و پلیس، کارگر مزرعه، کشاورز، مکانیک، صاحب تعمیر گاه، کارگر متخصص

طالع بینی سال گاو

نماد متولدین سال گاو

طالع بینی سال گاو

عکس پروفایل متولدین سال گاو

طالع بینی سال گاو

طالع بینی سال گاوطالع بینی سال گاو

نوشته طالع بینی سال گاو / متولین سال گاو چه خصوصیاتی دارند؟ اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

دیو و ماه پیشونی (بر اساس یکی از افسانه های کهن ایرانی) در نمایش خانگی

سریال خانگی دیو و ماه پیشونی دیو و ماه پیشونی ساخت این مجموعه به کارگردانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *