صفحه ی اصلی / اخبار / غرش سربازان ایران در زیر سایه سخت ترین تهدید ها و تحریم های تاریخ
غرش سربازان ایران در زیر سایه سخت ترین تهدید ها و تحریم های تاریخ با سلام خدمت دوستان : در این روز های سخت اتفاقاتی زنجیره وار میافتد که در این پست تیتر وار گرد هم آوردم نتیجه گیری با خود شما عزیزان سرباز در پایان ماه دسامبر، ایالات متحده یک گروه نظامی با ناو هواپیمابر در راس را به خلیج فارس وارد کرد. که متشکل از ناو هواپیمابر نیمیتز حامل ۹۰ فروند هواپیما و سه ناوشکن مسلح به ۹۰ موشک کروز بود. پیش از این زیردریایی هسته ای جورجیا با ۱۵۴ موشک کروز توماهاوک و رزمناوهای بندر رویال و فیلیپ پاین سی با بیش از صد موشک از این قبیل وارد خلیج فارس شده بودند. به علاوه انتقال یک اسکادران F-16 از نیروی هوایی آمریکا مستقر در آلمان و همچنین دو بمب افکن استراتژیک هسته ای B-52 به عمان. همچنین نباید ده ها پایگاه نظامی آمریکایی را در منطقه ، که مدرن ترین تجهیزات نظامی و از ۴۰ تا ۵۰ هزار نیرو در آنها مستقر هستند، فراموش کنیم. و در آستانه سالگرد ترور سلیمانی، گروه نیروهای مسلح ایالات متحده در آماده باش کامل قرار گرفت ، انواع شناسایی تشدید شد و هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی MQ-9 Reaper از کویت بکار برده ش..

غرش سربازان ایران در زیر سایه سخت ترین تهدید ها و تحریم های تاریخ

غرش سربازان ایران در زیر سایه سخت ترین تهدید ها و تحریم های تاریخ

با سلام خدمت دوستان : در این روز های سخت اتفاقاتی زنجیره وار میافتد که در این پست تیتر وار گرد هم آوردم نتیجه گیری با خود شما عزیزان

سرباز

سرباز

در پایان ماه دسامبر، ایالات متحده یک گروه نظامی با ناو هواپیمابر در راس را به خلیج فارس وارد کرد. که متشکل از ناو هواپیمابر نیمیتز حامل ۹۰ فروند هواپیما و سه ناوشکن مسلح به ۹۰ موشک کروز بود. پیش از این زیردریایی هسته ای جورجیا با ۱۵۴ موشک کروز توماهاوک و رزمناوهای بندر رویال و فیلیپ پاین سی با بیش از صد موشک از این قبیل وارد خلیج فارس شده بودند. به علاوه انتقال یک اسکادران F-16 از نیروی هوایی آمریکا مستقر در آلمان و همچنین دو بمب افکن استراتژیک هسته ای B-52 به عمان. همچنین نباید ده ها پایگاه نظامی آمریکایی را در منطقه ، که مدرن ترین تجهیزات نظامی و از ۴۰ تا ۵۰ هزار نیرو در آنها مستقر هستند، فراموش کنیم.

و در آستانه سالگرد ترور سلیمانی، گروه نیروهای مسلح ایالات متحده در آماده باش کامل قرار گرفت ، انواع شناسایی تشدید شد و هواپیماهای بدون سرنشین شناسایی MQ-9 Reaper از کویت بکار برده شده بود. بعلاوه، هواپیمای سوخت رسان KC-135R از قبل به هوا بلند شد. نیروهای دفاعی اسرائیل نیز از آمادگی بالایی برخوردار بودند.

در تاریخ ۳ ژانویه، در جمهوری اسلامی ایران سالگرد ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا به دستور دونالد ترامپ به طور گسترده ای برگزار شد.

۸ ژانویه به مناسبت ۴۰ روز از تاریخ مرگ محسن فخری زاده، ژنرال سپاه و دانشمند هسته ای در نتیجه حمله تروریستی، مراسم عزاداری برگزار شد.

در ۷ ژانویه، در نزدیکی شهر عسلویه در خلیج فارس، تمرینات گسترده نیروی دریایی سپاه و نیروی بسیج آغاز شد. حدود ۷۰۰ کشتی و ناوچه جنگی مختلف در مانورها شرکت کردند.

در اوایل ژانویه، به عنوان بخشی از مانورهای ارتش در سواحل خلیج فارس، تمرینات بزرگ و آزمایش های جنگی انواع مختلف هواپیماهای بدون سرنشین ، از “زنبورهای کوچک” تاکتیکی گرفته تا پهپادهای استراتژیک انجام شد. آنها هدف های واقع در منطقه تمرینات در فاصله ۱۴۰۰ کیلومتری در ساحل بلوچستان ایران را تخریب کردند.

۱۳ ژانویه، نیروی دریایی ایران رزمایش “اقتدار” را با شلیک موشک در خلیج عمان آغاز کرد. روزانه صدها نفتکش از این آبراه عبور می کنند. کشتی های ناوگان ۵ نیروی دریایی ایالات متحده اغلب در آنجا ظاهر می شوند.

افتتاح پایگاه موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس اقدام تبلیغاتی قابل توجهی بود.

رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۵ با اجرای عملیات ترکیبی موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه در منطقه عمومی کویر مرکزی ایران برگزار شد.

ملحق شدن ناوبندر مکران و ناو موشک انداز زره به ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرباز

سرباز

نکته : یکپارچگی سرزمینی این کشور با شعار های مسخره مثلا روشنفکر جمعات اتفاق نمیافتد

نوشته غرش سربازان ایران در زیر سایه سخت ترین تهدید ها و تحریم های تاریخ اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

عکس پروفایل ماشین لاکچری / عکس لوکس ترین ماشین های جهان

عکس پروفایل ماشین با گسترش فضای مجازی و پیام رسان ها هر یک از افراد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *