صفحه ی اصلی / اخبار / خبر از سریال بچه مهندس ۴ و پخش در ماه رمضان ۱۴۰۰
سریال بچه مهندس ۴ فصل چهار بچه مهندس ادامه ی داستان فصل قبلی است و ازدواج مرضیه و جواد و اتفاقات دیگری که با دیدن سریال خواهید دانست. در بچه مهندس ۴ بازیگر نقش جواد جوادی که روزبه حصاری آن را بازی می کرد تغییر یافته و محمدرضا رهبری این نقش را به عهده گرفته است. تمامی بازیگران و عوامل این سریال در تلاشند تا فصل چهارم سریال را برای ماه رمضان ۱۴۰۰ آماده کنند. در ادامه تصاویری از پشت صحنه ی سریال بچه مهندس چهار را می بینید. بازیگران فصل چهارم بچه مهندس چون کوروش سلیمانی ، ثریا قاسمی ، محمدرضا رهبری ، فرهاد قائمیان ، عبدالرضا اکبری ، عباس جمشیدی فر ، مهشید جوادی ، نسیم باقریان ، کریم قربانی و شیوا خسرومهر به این مجموعه تلویزیونی پیوستند بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس بیوگرافی محمدرضا رهبری وی در ۵ دی ماه سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده است. محمدرضا رهبری دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است. محمدرضا رهبری در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده است و چندین سال پیش پدرش را از دست داده است. وی یک خواهر به نام مهسا دارد و مادرش پرستار می باشد. در فصل جدید بچه مهندس محمد رضا رهبری در نقش جواد جو..

خبر از سریال بچه مهندس ۴ و پخش در ماه رمضان ۱۴۰۰

سریال بچه مهندس ۴

سریال بچه مهندس 4

فصل چهار بچه مهندس ادامه ی داستان فصل قبلی است و ازدواج مرضیه و جواد و اتفاقات دیگری که با دیدن سریال خواهید دانست. در بچه مهندس ۴ بازیگر نقش جواد جوادی که روزبه حصاری آن را بازی می کرد تغییر یافته و محمدرضا رهبری این نقش را به عهده گرفته است. تمامی بازیگران و عوامل این سریال در تلاشند تا فصل چهارم سریال را برای ماه رمضان ۱۴۰۰ آماده کنند. در ادامه تصاویری از پشت صحنه ی سریال بچه مهندس چهار را می بینید.

سریال بچه مهندس 4

بازیگران فصل چهارم بچه مهندس چون کوروش سلیمانی ، ثریا قاسمی ، محمدرضا رهبری ، فرهاد قائمیان ، عبدالرضا اکبری ، عباس جمشیدی فر ، مهشید جوادی ، نسیم باقریان ، کریم قربانی و شیوا خسرومهر به این مجموعه تلویزیونی پیوستند

سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4

بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس

سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4

بیوگرافی محمدرضا رهبری

وی در ۵ دی ماه سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده است. محمدرضا رهبری دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است. محمدرضا رهبری در خانواده ی چهار نفره بزرگ شده است و چندین سال پیش پدرش را از دست داده است. وی یک خواهر به نام مهسا دارد و مادرش پرستار می باشد. در فصل جدید بچه مهندس محمد رضا رهبری در نقش جواد جوادی ایفاگر نقش است که در تصاویر مشاهده می کنید.

سریال بچه مهندس 4

مهشید جوادی متولد سال ۱۳۷۴ در شهر ارومیه می باشند. مهشید جوادی با بازی در سریال آنام که ایفاگر نقش جوانی مارال بود توانست خوش بدرخشد و دیده شود. وی در سریال بچه مهندس سه که هم بازی بازیگرانی چون روزبه حصاری / فرناز رهنما و … در نقش مرضیه بازی کرده بود.

سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4

عوامل سریال برای خانم جوادی در حین کار تولد گرفته اند.

سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4

عکس پشت صحنه سریال بچه مهندس

سریال بچه مهندس 4 سریال بچه مهندس 4

نوشته خبر از سریال بچه مهندس ۴ و پخش در ماه رمضان ۱۴۰۰ اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

ساخت مجموعه دردسرهای شیرین برای نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج

مجموعه دردسرهای شیرین دردسرهای شیرین مجموعه تلوزیونی دردسر‌های شیرین به کارگردانی سهیل موفق و تهیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *