صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی لیلا سریال هم بازی (دیبا زاهدی)
لیلا سریال هم بازی دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال ۱۳۶۸ در تهران می باشد. وی فارق التحصیل لیسانس رشته معماری است ولی از کودکی بازیگری را دوست داشته و هم اکنون در سریال های تلوزیونی و نمایش خانگی فعالیت می کند. دیبا زاهدی بازیگر نقش لیلا سریال هم بازی می باشد که بازی زیبا و خوبی را در این فیلم ایفا می کند. در ادامه تصاویر اینستاگرام دیبا زاهدی را می بینید. قصه اصلی سریال «هم بازی» این چنین است که لیلا دختری موفق که برای خود کارآفرینی نمونه است و البته از افغانستانی تبار‌ها هم به شمار می‌رود که از کودکی بزرگتر ها لیلا و مهران را برای ازدواج با یکدیگر انتخاب کردند حال که مهران بزرگ تر شده و برای ادامه تحصیل به تهران رفته و عاشق دختر دیگری به نام آوا شده است و کل ماجرا به هم ریخته چون پدر بزرگ آنها روی این مطلب بسیار حساس است و با دیدن ادامه داستان می توانید شاهد زندگی و اتفاقاتی باشید که می افتد. بازیگرانی که در سربال هم بازی به ایفای نقش پرداخته اند عبارتند از دیبا زاهدی، حسین مهری، کامران تفتی، نیلوفرکوخانی، مریم مومن، امیر کاظمی، ایمان صفا، پادینا کیانی، خیام وقار، زهره نعیمی، م..

عکس و بیوگرافی لیلا سریال هم بازی (دیبا زاهدی)

لیلا سریال هم بازی

لیلا سریال هم بازی

دیبا زاهدی متولد هفت آذر ماه سال ۱۳۶۸ در تهران می باشد. وی فارق التحصیل لیسانس رشته معماری است ولی از کودکی بازیگری را دوست داشته و هم اکنون در سریال های تلوزیونی و نمایش خانگی فعالیت می کند.

دیبا زاهدی بازیگر نقش لیلا سریال هم بازی می باشد که بازی زیبا و خوبی را در این فیلم ایفا می کند. در ادامه تصاویر اینستاگرام دیبا زاهدی را می بینید.

لیلا سریال هم بازی

قصه اصلی سریال «هم بازی» این چنین است که لیلا دختری موفق که برای خود کارآفرینی نمونه است و البته از افغانستانی تبار‌ها هم به شمار می‌رود که از کودکی بزرگتر ها لیلا و مهران را برای ازدواج با یکدیگر انتخاب کردند حال که مهران بزرگ تر شده و برای ادامه تحصیل به تهران رفته و عاشق دختر دیگری به نام آوا شده است و کل ماجرا به هم ریخته چون پدر بزرگ آنها روی این مطلب بسیار حساس است و با دیدن ادامه داستان می توانید شاهد زندگی و اتفاقاتی باشید که می افتد.

بازیگرانی که در سربال هم بازی به ایفای نقش پرداخته اند عبارتند از دیبا زاهدی، حسین مهری، کامران تفتی، نیلوفرکوخانی، مریم مومن، امیر کاظمی، ایمان صفا، پادینا کیانی، خیام وقار، زهره نعیمی، محیا دهقانی، محمد حیدری، پولاد مختاری، هانیه غلامی، مهتاب شیروانی با حضور، آتیلا پسیانی، همایون ارشادی، علیرضا استادی و بهنام تشکر، با هنرمندی، کمند امیر سلیمانی، رویا جاویدنیا، علیرضا اوسیوند

لیلا سریال هم بازیلیلا سریال هم بازی

عکس اینستاگرام دیبا زاهدی

لیلا سریال هم بازیلیلا سریال هم بازیلیلا سریال هم بازی

بیوگرافی دیبا زاهدی

نوشته عکس و بیوگرافی لیلا سریال هم بازی (دیبا زاهدی) اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

ساخت مجموعه دردسرهای شیرین برای نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج

مجموعه دردسرهای شیرین دردسرهای شیرین مجموعه تلوزیونی دردسر‌های شیرین به کارگردانی سهیل موفق و تهیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *