صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی شادی کرم رودی
بیوگرافی شادی کرم رودی بیوگرافی شادی کرم رودی شادی کرم‌رودی متولد ۶ مهر ۱۳۶۹و بازیگر ایرانی می باشد. شادی کرم رودی هنرپیشه و فیلمنامه نویس است.وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نوازندگی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره میباشد، وی به جز بازیگری مدرس موسیقی هم می باشد. ورود شادی کرم رودی به عرصه هنری با شرکت در دوره های بازیگری آغاز شد. وی در مؤسسه کارنامه زیر نظر اساتیدی مانند پیام دهکردی، رضا بهبودی، امیر پوریا، صابر ابر، سعید آرمند و و خانم آناهیتا اقبال نژاد بازیگری را فرا گرفت. …………………………………………………………………………………………………………………. – ازدواج شادی کرم رودی شادی کرم رودی سال ۹۷ با آرین وزیر دفتری ازدواج کرده است کرد. آرین وزیر دفتری متولد ۱۱ تیر ۱۳۶۷ در تهران، فیلمساز است. فارغ التحصیل لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس سینما از دانشگاه هنر می باشد از مهمترین فیلم های کوتاه او میتوان به “هنوز نه” و “مثل بچه آدم” اشاره کرد. عکس عروسی شادی کرم رودی چهارزانو روی تختم می‌نشینم و برای هزارمین بار U-Turn رو گوش می‌کنم و زل می‌زنم به همین عکس که برام روی شاسی..

عکس و بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم‌رودی متولد ۶ مهر ۱۳۶۹و بازیگر ایرانی می باشد. شادی کرم رودی هنرپیشه و فیلمنامه نویس است.وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نوازندگی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره میباشد، وی به جز بازیگری مدرس موسیقی هم می باشد. ورود شادی کرم رودی به عرصه هنری با شرکت در دوره های بازیگری آغاز شد. وی در مؤسسه کارنامه زیر نظر اساتیدی مانند پیام دهکردی، رضا بهبودی، امیر پوریا، صابر ابر، سعید آرمند و و خانم آناهیتا اقبال نژاد بازیگری را فرا گرفت.

………………………………………………………………………………………………………………….

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

ازدواج شادی کرم رودی

شادی کرم رودی سال ۹۷ با آرین وزیر دفتری ازدواج کرده است کرد.

آرین وزیر دفتری متولد ۱۱ تیر ۱۳۶۷ در تهران، فیلمساز است. فارغ التحصیل لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس سینما از دانشگاه هنر می باشد از مهمترین فیلم های کوتاه او میتوان به “هنوز نه” و “مثل بچه آدم” اشاره کرد.

بیوگرافی شادی کرم رودی

عکس عروسی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

چهارزانو روی تختم می‌نشینم و برای هزارمین بار U-Turn رو گوش می‌کنم و زل می‌زنم به همین عکس که برام روی شاسی چاپش کردی. تورنتو زیر بارون وحشیانه‌ی پاییزی‌ش داره غرق می‌شه و از بسته‌ی شش تایی ماءالشعیری که مهری برام آورده چیزی دیگه نمونده… دم صبح با تو فیس تایم کردم و دو سالگیِ دوستی‌مون رو تبریک گفتی. حالا تو خوابی و دو تا اقیانوس بینمون فاصله‌‌ست، من بیدارم و خواب زندگی کردن با تو رو می‌بینم. خواب می‌بینم که با تو، تو یه خونه زندگی می‌کنم؛ که همه‌ی سالگردها و تولدها و عیدها کنارتم؛ که هر روز با تو بیدار می‌شم و هر شب کنارت می‌خوابم…

شد هفت سال؛ بشه هفتاد سال و هر روز دم گوشت بگم، دارم خواب می‌بینم، نه؟

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی و همسرش

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی اولین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۲ در فیلم ماهی و گربه به کارگردانی شهرام مکری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مثل فیلم دارکوب، بیشتر نبود ولی تجربه خوبی برای شادی کرم رودی به حساب می آید و همکاری با هنرمندانی مانند فراز مدیری، بابک کریمی، سعید ابراهیمی فر و سیاوش چراغی پور را تجربه کرد.

بیوگرافی شادی کرم رودی

عکس قدیمی از پدر و مادر شادی کرم رودی

به من که باشه دوست دارم هر روز، روز مادر و روز پدر باشه؛ خیلی دوستون دارم و خیلی خوشبختم که شما رو دارم. امروز و هر روزتون مبارک.❤❤

بیوگرافی شادی کرم رودی

کودکی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

فیلم شناسی

تلوزیون

بوم و بانو

شاهرگ

………………………………

نمایش خانگی

مردم معمولی

………………………………..

فیلم سه روز و سه قتل(۱۳۹۹)

فیلم ابلق(۱۳۹۹)

فیلم بی رویا(۱۳۹۹)

فیلم زوزه مرد(۱۳۹۸)

فیلم درخت بنفش(۱۳۹۷)

فیلم جمشیدیه(۱۳۹۷)

فیلم مثل بچه آدم(۱۳۹۷)

فیلم دارکوب(۱۳۹۵)

فیلم یک شهروند کاملا معمولی(۱۳۹۳)

فیلم ماهی و گربه(۱۳۹۱)

فیلم جای منو توی اتاق بنداز

شادی کرم رودی در آثاری همچون یک شهروند کاملا معمولی، دارکوب، نهنگ عنبر، ماهی و گربه، هنوز نه (د) به عنوان بازیگر و نویسنده فیلمنامه حضور داشته است.

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی بازیگر نقش تینا فیلم دارکوب

دارکوب فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ می باشد. فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می‌کند.

بازیگران این فیلم عبارتند از سارا بهرامی / مهناز افشار / امین حیایی / هادی حجازی‌فر / جمشید هاشم‌پور /شادی کرم‌رودی / نگار عابدی

فیلم نامزد ده سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر شده‌بود که موفق به دریافت دو سیمرغ شد.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی بازیگر نقش فیروزه فیلم ابلق

ابلق فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۹ می باشد. داستان این فیلم برای یک زن که در حاشیه شهری بزرگ با همسر و فرزندش زندگی می‌کند، ماجرایی رقم می‌خورد.

بازیگران این فیلم عبارتند از بهرام رادان در نقش جلال/ الناز شاکردوست در نقش راحله/ هوتن شکیبا در نقش علی/ فاطمه کریمیان در نقش مبینا/ گلاره عباسی در نقش شهلا/
شادی کرم رودی در نقش فیروزه/ امین میری در نقش حسن

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

تدریس پیانو

شادی کرم رودی دانش آموخته موسیقی تا مدتی پیش پیانو تدریس می کرد ولی از زمانی که فعالیت او در بازیگری زیاد شده دیگر برای تدریس نمی رسد.

شادی در مصاحبه ای گفت که برای اوقات فراغت فیلم می بینم، کتاب می خوانم، پیانو می زنم و سفر می رم … عاشق سفرم و هر موقع بتوانم سفر می کنم. فوتبال و دیدن فیلم و سریال هم جزو تفریحاتم است.

بیوگرافی شادی کرم رودی

عکس اینستاگرام شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

جوایز و افتخارات خانم کرم رودی

بهترین بازیگر زن در دوازدهمین دورهٔ جشنوارهٔ ملی دانشجویی فیلم کوتاه سایه برای فیلم مثل بچه آدم
بهترین بازیگر زن در پانزدهمین دورهٔ جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه نهال برای فیلم مثل بچه آدم

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی و دوست صمیمی اش نهال دشتی

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی فیلم سینمایی جمشیدیه

فیلم سینمایی جمشیدیه به کارگردانی یلدا جبلی و نویسنده گی یلدا جبلی، فردین خلعتبری و تهیه کننده گی فردین خلعتبری، محمدصادق آذین تولید شده است و داستان این فیلم از این قرار است که ترانه و امیر(زن و شوهر ۳۴ و ۳۷ ساله) در شب تولد امیر، درگیر حادثه‌ای شده و برای کشف حقایق نهفته در دل این حادثه، وارد مسیر پیچیده‌ای می‌شوند که هرچه در آن پیش می‌روند، امکان بازگشت‌شان کمتر می‌شود.

بازیگران این فیلم عبارتند از سارا بهرامی، حامد کمیلی، پانته آ پناهی ،ستاره پسیانی، شادی کرم‌رودی، ندا جبرائیلی، حمیرا نونهالی، سعید چنگیزیان، محمد ولی زادگان، بهرام عظیمی، کیومرث پوراحمد، کاوه کاتب، لیلی فرهادپور

………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیوگرافی شادی کرم رودی

عکس سلفی شادی کرم رودی در کنار پاشا جمالی و روزبه حصاری

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی و برادرش

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی سریال مردم معمولی

سریال کمدی «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه کنندگی رامبدجوان به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می شود.

بازیگران این سریال عبارتند از رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم رودی

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

بیوگرافی شادی کرم رودی

خانم کرم رودی عاشق فوتبال و طرفدار تیم استقلال می باشد.

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

بیوگرافی شادی کرم رودی

فیلم زرد خالدار منتخب جشنواره فیلم “آتلانتا”
جشنواره فیلم” Atlanta” واجد شرایط جایزه اسکار می‌باشد و یکی از بزرگترین و قدیمی ترین جشنواره های سینمایی در آمریکا است.

بیوگرافی شادی کرم رودی

شادی کرم رودی بازیگر نقش ماریا سریال بوم و بانو

داستان فیلم مربوط می شود به دوره پهلوی اول و بزنگاهی از تلاقی عشق، سیاست و مذهب است. در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد.

بازیگران این فیلم عبارتند از دیبا زاهدی / مسعود رایگان/ آتیلا پسیانی /مهدی احمدی /بهنام تشکر /ساغر قناعت /فریبا متخصص /مهدی میامی /رحیم نوروزی / شادی کرم رودی

…………………………………………………………………………………………………………………………….

بیوگرافی شادی کرم رودی

نوشته عکس و بیوگرافی شادی کرم رودی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل های شیک شینیون اروپایی

شینیون اروپایی شینیون جدید شینیون مو یک ار روز ترین حالت های مو برای مراسم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *