صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی سیما خضرآبادی
سیما خضرآبادی سیما خضرآبادی سیما خضرآبادی متولد 11 فروردین 1367 در شهر تهران می باشد و از بازیگران جوان سینما تلوزیون است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد. پدرش حسن خضرآبادی مدیر تولید و مادر چهره پرداز سینما می باشد، برادر وی نیز مدتی کار تصویرداری می کرد و حالا شغل دیگری دارد. در ادامه برای شما کاربران مجله ی اینترنتی آراس راجع به زندگینامه و کارنامه ی کاری خانم خضرآبادی مطالبی را به نمایش گذاشته ایم. همسر سیما خضرآبادی سیما خضرآبادی در فرورددین سال 96 خبر ازدواج خود با سهیل تیرگپ رسانه ای کرد. عکس های سیما خضر آبادی و همسرش در صفحه ی اینستاگرامش انتشار یافت و ما برای شما به نمایش گذاشته ایم. همسر وی بازیگر نیست و شغل آزاد دارد. عکس عروسی سیما خضرآبادی شروع کار هنری اولین بار به همراه مادر به پشت صحنه سریال خانه پدری رفته بود که آنجا آقای غلامرضا رمضانی (کارگردان) او را دید و برای سریال فرزندم بزرگ شده انتخاب کرد. به این ترتیب در سال 1375 وقتی 8 ساله بود با سریال فرزندم بزرگ شده اولین تجربه بازیگری را بدست آورد سپس سال 78 نیز در سریال ایستگاه نقش ..

عکس و بیوگرافی سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ در شهر تهران می باشد و از بازیگران جوان سینما تلوزیون است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد. پدرش حسن خضرآبادی مدیر تولید و مادر چهره پرداز سینما می باشد، برادر وی نیز مدتی کار تصویرداری می کرد و حالا شغل دیگری دارد. در ادامه برای شما کاربران مجله ی اینترنتی آراس راجع به زندگینامه و کارنامه ی کاری خانم خضرآبادی مطالبی را به نمایش گذاشته ایم.

سیما خضرآبادی

همسر سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی در فرورددین سال ۹۶ خبر ازدواج خود با سهیل تیرگپ رسانه ای کرد. عکس های سیما خضر آبادی و همسرش در صفحه ی اینستاگرامش انتشار یافت و ما برای شما به نمایش گذاشته ایم. همسر وی بازیگر نیست و شغل آزاد دارد.

سیما خضرآبادی

عکس عروسی سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

شروع کار هنری

اولین بار به همراه مادر به پشت صحنه سریال خانه پدری رفته بود که آنجا آقای غلامرضا رمضانی (کارگردان) او را دید و برای سریال فرزندم بزرگ شده انتخاب کرد. به این ترتیب در سال ۱۳۷۵ وقتی ۸ ساله بود با سریال فرزندم بزرگ شده اولین تجربه بازیگری را بدست آورد سپس سال ۷۸ نیز در سریال ایستگاه نقش آفرینی کرد.

مخالف پدر برای بازیگری از کودکی

به دلیل درس خوان بودن وی در مدرسه پدر دوست داشت تمام فکر و و وقت من برای تحصیل بگذرد و این کار رادر سنین بزرگ تر و با گذراندن مراحل آموزشی در این رشته وارد این حرفه شوم .

سیما خضرآبادی

بیوگرافی سیما خضر آبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی سریال بچه مهندس چهار

سریال بچه مهندس ۴ به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی سعید سعدی و به قلم حسن وارسته تولید شده است.
سریال بچه مهندس حول زندگی شخصیتی بنام جواد جوادی می چرخد که فصل اول با تولد و فراز و فرود هایش در یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست شروع شد. در فصل دوم جوادی ۱۸ ساله وارد دوران نوجوانی شد و فصل سوم ۲۸ ساله شده و در مرحله فارغ التحصیلی در دانشگاه و تلاشش برای مهاجرت می گذرد. حالا در فصل چهارم قصه جوانی جواد بسته می شود و پایان جوانی او را خواهیم دید و اتفاقاتی که باعث ماندن وی در ایران می شود.

بازیگران فصل چهارم بچه مهندس عبارتند از کوروش سلیمانی ، ثریا قاسمی ، محمدرضا رهبری ، فرهاد قائمیان ، عبدالرضا اکبری ، عباس جمشیدی فر ، مهشید جوادی ، نسیم باقریان ، کریم قربانی و شیوا خسرومهر و سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما و دوستش مهشید جوادی

سیما خضرآبادی

کارنامه ی کاری سیما خضرآبادی

بچه مهندس چهار
علی البدل
آسپرین
حانیه
جاده چالوس
هفت سین
چک برگشتی
ایستگاه آخر
سریال وضعیت سفید
کار های سینمایی

کودک و فرشته
من و زیبا
ترمینال غرب

سیما خضرآبادی

ورزش برای تناسب اندام و سلامت

به صورت حرفه ای ورزشی را دنبال نمیکنم ولی برای تناسب اندام و مراقبت از افزایش وزن ساعاتی در روز را ورزش میکنم

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی سریال هانیه

سریال «هانیه» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری با موضوع انقلاب اسلامی ساخته شد.

داستان این سریال در حوالی سال ۱۳۵۷ و در شهر یزد اتفاق می‎افتد و ماجرای اصلی درباره زندگی ستوانی به نام سعید است که به همراه خانواده‌اش به یزد منتقل می‎شود و در خانه سید جعفر از بازاریان انقلابی این شهر سکونت می‎کند و حضور ستوان در خانه این مرد انقلابی ماجراهایی را به دنبال دارد.

بازیگران این سریال عبارتند از محمد کاسبی، الهام چرخنده، عباس غزالی، هستی مهدوی‌فر، زهرا سعیدی و سیما خضرآبادی و …

سیما خضرآبادی

وابسته نبودن به فضای مجازی

سیما اهل فضای مجاری نیست و زیاد عکس هایش را منتشر نمی کند. او ترجیح می دهد در فضای واقعی با مخاطبان و طرفدارانش ارتباط داشته باشد و هر از چند گاهی تصاویری را از خود در صفحه ی شخصی اش بروز می کند.

سیما خضرآبادی

عکس اینستاگرام سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

علاقه ی شدید به مسافرت و گردشگری

او به گردش و مسافرت بسیار علاقه دارد و می گوید که اگر بازیگر نمی شد حتما جهانگرد می شد و دلش می خواست تمام دنیا را ببیند.

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی و همسرش

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی سریال وضعیت سفید

بـه هنگام شروع موشک باران تهران از زمستان ۱۳۶۶ اعضای خانواده‌ای پرجمعیت کـه تقریبا همه ی باهم قهر هستند و اختلاف دارند برای دوری از حملات دشمن ساکن باغ مادرشان در روستایی واقع در حومه تهران می شوند. روستایی کـه مدرسه اصلی آن تبدیل بـه محل اسکان بخشی از اهالی جنگ زده شده‌اسـت و اتفاقاتی که باعث دوستی و گرم تر شدن فضای خانواده می شود.

بازیگرانی که در این سریال نقش آفرینی کرده اند عبارتند از یونس غزالی، مونا احمدی، عباس غزالی، افسانه بایگان، ابوالفضل پورعرب، رابعه مدنی، علی سلیمانی، امیر کاظمی، افسانه چهره‌آزاد، حمیرا ریاضی، امیرحسین رستمی، لیندا کیانی، عزت‌الله مهرآوران، پوراندخت مهیمن، جواد هاشمی، عرفان ابراهیمی، سیما خضرآبادی و شهین تسلیمی

سیما خضرآبادی

خانم خضرآبادی در کنار نیلوفر شهیدی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی سریال پناه آخر

کارگردان این سریال، داریوش یاری می باشد که فارغ‌التحصیل کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی است، «خانه‌ای روی تپه»، «مدرسه ما» و «هاتف» جزو سریال‌های تلویزیونی است که در کارنامه داریوش یاری به عنوان کارگردان قرار دارد.

بازیگران سریال پناه آخر

بیژن امکانیان /افسر اسدی /امین زندگانی / عباس غزالی /حدیث میرامینی/سیما خضرآبادی/تبسم هاشمی/کاظم هژیرآزاد/بهرام ابراهیمی/مهدی فقیه

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

سیما و متین ستوده

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی سریال سلام آقای مدیر

داستان این سریال حور و محور فردی به نام امیرعلی صدر است که به مدیریت دبیرستانی گماشته می‌شود که همه آن را تبعیدگاه می‌نامند. او به علت فوت همسرش در شرایط روحی نامناسبی به سر می‌برد خیلی زود می فهمد که برای جلوگیری از تعطیلی مدرسه نیازمند ایجاد اعتماد، وفاق و همدلی میان دانش آموزان، همکاران و اهالی محل است.
هنرمندانی که در این سریال نقش آفرینی کرده اند عبارتند از داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، سولماز نادری، شیدا یوسفی

سیما خضرآبادی

نوشته عکس و بیوگرافی سیما خضرآبادی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

مدل لباس مهمانی زنانه / پیراهن مجلسی شیک

مدل لباس مهمانی زنانه مدل لباس زنانه مجلسی مدل لباس زنانه مجلسی مدل لباس زنانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *