صفحه ی اصلی / اخبار / عکس و بیوگرافی مهدیه نساج
بیوگرافی مهدیه نساج مهدیه نساج مهدیه نساج متولد 21 آبان ماه سال 1360 در تهران و بازیگر سینما و تلویزیون است. وی فارغ التحصیل لیسانس کارگران از دانشگاه سوره و فوق لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد می باشد. در ادامه با بیوگرافی خانم نساج بیشتر آشنا خواهید شد. شروع کار بازیگری اولین کار وی سریال کودک چهل تیکه در سال 1387 بود و کم کم این کار برایش جدی شد و خواست که به صورت حرفه ای این کار را ادامه بدهد. برای کار در این حرفه به آموزشگاه استاد سمندریان رفت و سپس در موسسه کارنامه هم زیر نظر دکتر مسعود دلخواه دوره اکتینگ را گذراند. همسر مهدیه نساج خانم نساج در سال ۹۷ با سامرند معروفی ازدواج کرده است. مهدیه نساج و سامرند معروفی در چندین سریال با هم هم بازی بوده اند. مهدیه نساج با انتشار خبر ازدواجش در اینستاگرام نوشت: “‎عشق ما دهکده ای که هرگز به خواب نمی رود نه به شبان و نه به روزو جنبش و شور حیاتیک دم در آن فرو نمی نشیند‎ تو باد و شکوفه و میوه ای، ای همه ی فصول منبر من چنان چون سالی بگذرتا جاودانگی را آغاز کنم…” عکس عروسی مهدیه نساج و سارمند معروفی عکس کودکی مهدیه نساج ..

عکس و بیوگرافی مهدیه نساج

بیوگرافی مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج متولد ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۶۰ در تهران و بازیگر سینما و تلویزیون است. وی فارغ التحصیل لیسانس کارگران از دانشگاه سوره و فوق لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد می باشد. در ادامه با بیوگرافی خانم نساج بیشتر آشنا خواهید شد.

مهدیه نساج

شروع کار بازیگری

اولین کار وی سریال کودک چهل تیکه در سال ۱۳۸۷ بود و کم کم این کار برایش جدی شد و خواست که به صورت حرفه ای این کار را ادامه بدهد. برای کار در این حرفه به آموزشگاه استاد سمندریان رفت و سپس در موسسه کارنامه هم زیر نظر دکتر مسعود دلخواه دوره اکتینگ را گذراند.

مهدیه نساج

همسر مهدیه نساج

خانم نساج در سال ۹۷ با سامرند معروفی ازدواج کرده است. مهدیه نساج و سامرند معروفی در چندین سریال با هم هم بازی بوده اند.

مهدیه نساج با انتشار خبر ازدواجش در اینستاگرام نوشت:

“‎عشق ما دهکده ای که هرگز به خواب نمی رود

نه به شبان و نه به روزو جنبش و شور حیاتیک دم در آن فرو نمی نشیند‎

تو باد و شکوفه و میوه ای، ای همه ی فصول منبر من چنان چون سالی بگذرتا جاودانگی را آغاز کنم…”

مهدیه نساج

عکس عروسی مهدیه نساج و سارمند معروفی

مهدیه نساج

عکس کودکی مهدیه نساج

مهدیه نساج

کارنامه ی کاری مهدیه نساج

سریال ستاک

فیلم خاکستر
فیلم بوتاکس
سریال خانواده دکتر ماهان
سریال آشوب
زیر پای مادر(لبخند گلساره)
فیلم کوتاه آقای ناظم
آسپرین
سریال مینو

مهدیه نساج

بیوگرافی مختصری از سارمند معروفی

سامرند معروفی متولد ۲۱ اردیبهشت سال ۵۹ می باشد و بازیگر سینما و تلویزیون است. وی فارغ التحصیل لیسانس گرافیک و دانشجوی انصرافی کارگردانی است که فعالیت خود را با تئاتر شروع کرده است.

سامرند معروفی با انتشار عکسی از ازدواجش در اینستاگرام نوشت:

“چراغی در دست؛

چراغی در دلم،

زنگار روحم را صیقل می زنم

آیینه‌ای برابر آینه ات می گذارم

تا با تو ابدیتی بسازم.”

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج سریال مینو

مهدیه نساج بازیگر اصلی سریال مینو است.داستان این سریال از این قرار است که مینو پرستاری فداکار است که در هیچ شرایطی حاضر نیست وظیفه خود را انجام ندهد و رضا با بازی عباس غزالی عاشق مینو است و برای او هر کاری انجام می‌ دهد اما با اشتباهی که منجر به آتش گرفتن پسر مینو می‌شود و …

بازیگران این سریال عبارتند از عباس غزالی، پروانه معصومی، سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، شیوا ابراهیمی، نازنین کیوانی، مالک حدپور سراج، میثم رازفر، محمد صادق ملک، محمدرضا چرختاب، فرزین محدث، سوده ازقندی، مهدی موسی خانی، سامرند معروفی

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج سریال بیگانه ای با من است

مجموعه تلویزیونی بیگانه‌ای با من است به تهیه‌کنندگی بهروز مفید جزئ سریال های پر بیننده بود. خانم نساج بازیگر نقش مریم را در این سریال ایفا کرده است.

داستان این سریال از یک شب بارانی با یک تصادف شروع می‌شود که خدمتکار یک خانواده خودش را به‌عنوان عروس جایگزین می‌ کند تا بچه‌اش به واسطه این اتفاق خوشبخت شود. از سوی دیگر خانواده همسر چون او را ندیده بودند، حرف‌هایش را باور می‌کنند و همین‌ طور دروغ،پشت دروغ شکل می‌گیرد. از سوی دیگر نوه واقعی خانواده سر از جنوب درمی‌آورد و…

بازیگران

شبنم قلی‌خانی، سامرند معروفی، پژمان بازغی،پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی،سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی،فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه، ونوس کانلی و شهنام شهابی و … اشاره کرد.

مهدیه نساج

عکس اینستاگرام مهدیه نساج با نازنین کیوانی

مهدیه نساج

گفتگوی جذاب و دلنشین، چند ساعت بعد از اکران، در کافه‌ی فستیوال.
خسته نباشید به احمد بهرامی، نویسنده و کارگردان فیلم، که با وجود سختی‌های فراوان فیلمسازی مستقل، ذره‌ای از اونچه که می‌خواست کوتاه نیومد، و نتیجه‌ش فیلمی بسیار تحسین برانگیز شد، که من افتخار حضور در اون رو داشتم.
ممنون از آقای سعید بشیری عزیز، برای پذیرش ریسک تهیه‌کنندگی در سینمای غیر تجاری، و بیش باد چنین تهیه‌کنندگانی که دغدغه‌ی اصلی‌شون فرهنگ و هنره.
و در نهایت افتخار می‌کنم به دوست عزیزم، علی باقری، که پرچم بازیگران ایرانی رو بالا برد تو فستیوال.
ممنون از سامینا سید عزیز، که با لطف و حمایت بی‌دریغش، دلگرمی ما بود تو روزهای جشنواره.
و متشکرم از محمد عبدی عزیز، بابت نقد و نظر تخصصی که ارائه کرد.
جای ناهید عزیزی، دوست قدیمی و هنرمندم، و مشاور کارگردان، بسیار خالی.. به امید موفقیت روزافزونش

مهدیه نساج

آلبرتو باربرا رئیس جشنواره ونیز.

خدارو شکر به یمن کرونا، خطر دست دادن آقایون با خانمهای ایرانی در فستیوال از بیخ گوش‌امون گذشت.

مهدیه نساج

مهدیه نساج سریال آسپرین

آسپرین مجموعه‌ ای نمایش خانگی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد نجفی است.
این سریال روایتگر داستان چهار پزشک است که پروژه آسپرین درباره حافظه راه می اندازند و به دلیل خطرناک بودن پروژه، دولت جلوی آن را می گیرد و چند سال بعد یکی از دکترها مخفیانه و بدون اینکه کسی باخبر شود، دوباره پروژه را راه می اندازد که به دنبال آن یک سری اتفاقات رقم می خورد.

بازیگران این سریال عبارتند از
علیرام نورایی / مجید صالحی / فرخ نعمتی / همایون ارشادی / زیبا بروفه / روناک یونسی / سارا خوینی ها / سیما خصرآبادی / سید مهرداد ضیائی / مهران ناعل / هادی دیباجی / بابک نوری / مهدی علیپور / پیام احمدنیا / رضا بادامچی / مهدی ماهانی / مهسا باقری / ایزابلا پیکیونی / ارمیا قاسمی / رضا اخلاقی راد / سلمان فرخنده / میثم رازفر / وحید مهین دوست / رضا بادامچی / رامتین کیانپور / علی گلبهاران / علی محمدی / مهدیه نساج باحضور هادی کاظمی و شقایق فراهانی

مهدیه نساج

مهدیه نساج

گریم عجیب مهدیه نساج در فیلمی برای بیماران سرطانی

مهدیه نساج

مهدیه نساج فیلم دشت خاموش

دشت خاموش به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه کنندگی سعید بشیری می باشد.

داستان فیلم دشت خاموش به شرایط دشوار کاری و روابط انسانی پیچیده چند خانواده می پردازد که در یک محیط کارگری زندگی می کنند.

بازیگران

علی باقری ، فرخ نعمتی ، مهدیه نساج ، ناصر علاقمندان ، مجید فرهنگ ، تورج الوند ، نرگس امینی ، محسن یگانه ، راضیه ایرانی ، شقایق آقازاده ، مهتاب خوش منش ، پارسا سبحانی و آرشا سبحانی ، اهورا بهرامی و برسام بهرامی و مینا سرقره

مهدیه نساج

نوشته عکس و بیوگرافی مهدیه نساج اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

بیوگرافی کامل امیر آقایی +عکس های خاص امیر آقایی

امیر آقایی امیر آقایی بازیگر نقش های جدی این روزهای سینما، پدیده ای است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *