صفحه ی اصلی / اخبار / طرز تهیه بستنی هندوانه ای خانگی
بستنی هندوانه ای خانگی بستنی هندوانه ای خانگی در این مطلب آموزش درست کردن بستنی هندوانه ای خانگی را برای شما قرار داده ایم که خیلی راحت می توانید در خانه درست کنید. برای تهیه بستنی نیاز به موادی داریم که برای شما معرفی خواهم کرد. شیر یک گیلو شکر یک لیوان پر ثعلب یک قاشق غذا خوری پود ژله هندوانه طرز تهیه بستنی خانگی ابتدا شیر را درون قابلمه ریخته و روی شعله قرار دهید تا به جوش آید. حالا شکر و ثعلب را با هم مخلوط کنید تا هنگام اضافه کردن به شیر ثعلب گوله گوله نشود. شیر که به جوش آمد شکر ثعلب را که قبلا هم زدید به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مواد خودش را بگیرد. حالا وقت اضافه کردن پور ژله می باشد. پودر ژله را درون یک کاسه با یکی دو قاشق آب گرم مخلوط کنید تا حالت مایع بگیرد و بعد از خنک شدن شیر به آن اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود. حالا روی مواد را با یک سلفون بپوشانید و در فریزر قرار دهید هر یک ساعت مواد را بیرون آورده و کاملا هم بزنید تا از یخ زدگی جلوگیری شود. بعد از چهار الی پنج بار هم زدن بستنی که حالت کششی گرفت آماده برای خوردن می باشد. بستنی هندوانه ای خانگی در مطا..

طرز تهیه بستنی هندوانه ای خانگی

بستنی هندوانه ای خانگی

بستنی هندوانه ای خانگی

بستنی هندوانه ای خانگی

در این مطلب آموزش درست کردن بستنی هندوانه ای خانگی را برای شما قرار داده ایم که خیلی راحت می توانید در خانه درست کنید.

برای تهیه بستنی نیاز به موادی داریم که برای شما معرفی خواهم کرد.

شیر یک گیلو

شکر یک لیوان پر

ثعلب یک قاشق غذا خوری

پود ژله هندوانه

طرز تهیه بستنی خانگی

ابتدا شیر را درون قابلمه ریخته و روی شعله قرار دهید تا به جوش آید. حالا شکر و ثعلب را با هم مخلوط کنید تا هنگام اضافه کردن به شیر ثعلب گوله گوله نشود. شیر که به جوش آمد شکر ثعلب را که قبلا هم زدید به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مواد خودش را بگیرد. حالا وقت اضافه کردن پور ژله می باشد. پودر ژله را درون یک کاسه با یکی دو قاشق آب گرم مخلوط کنید تا حالت مایع بگیرد و بعد از خنک شدن شیر به آن اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود. حالا روی مواد را با یک سلفون بپوشانید و در فریزر قرار دهید هر یک ساعت مواد را بیرون آورده و کاملا هم بزنید تا از یخ زدگی جلوگیری شود. بعد از چهار الی پنج بار هم زدن بستنی که حالت کششی گرفت آماده برای خوردن می باشد.

بستنی هندوانه ای خانگی

بستنی هندوانه ای خانگی

در مطالب قبلی طرز تهیه ی بستنی زعفرانی و همچنین معجون بستنی خانگی را برای شما قرار داده ایم که می توانید امتحان کنید.

یکی از مزیت های درست کردن خوراکی ها در منزل این است که با هزینه ی کمتر می توانید خوراکی مورد نظر را درست کنید و بدون مواد افزودنی و نگه دارنده ها این خوراکی شما سالم تر خواهد بود.

………………………………………………………………………………………………

طرز تهیه دسر شکلاتی

طرز تهیه کیک خیس

کیک کاراملی

کیک هات چاکلت

دنت خانگی

کیک یخچالی

نوشته طرز تهیه بستنی هندوانه ای خانگی اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

عکس نوشته تیکه دار برای استوری

عکس نوشته تیکه دار عکس نوشته تیکه دار در این مطلب عکس نوشته تیکه دار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *