صفحه ی اصلی / اخبار / سریال ماه رخسار جدیدترین فیلم درباره ی قاجار
سریال ماه رخسار سریال ماه رخسار مصطفی کیایی و عزیز الله حمید نژاد کارگردان های باسابقه سینما و تلوزیون در صدد ساخت سریالی مشترک قرار دارند که کیایی در سمت تهیه کننده و حمید نژاد کارگردان این پرژه خواهند بود. سریال ماه رخسار جدیدترین سریال درباره ی دوران قاجار می باشد. موضوع سریال ماه رخسار این سریال که در دوران قاجار روایت می شود موضوعی را درباره ی ناصرالدین شاه و اطرافیانش روایت می کند. بازیگرانی که تاکنون نامشان در این پرژه حتمی شده است محسن کیایی، هدیه تهرانی، سحر دولتشاهی، حسام منظور، مانی حقیقی است. ………………………………………………………………………………………………………………. عزیزالله حمیدنژاد متولد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۳۸ در گرمسار می باشد. ایشان کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده اهل ایران است. عزیزالله حمیدنژاد از دوران دبیرستان علاقه‌مند به هنر نقاشی بود. سپس به عکاسی روی آورد و دو سال در کار چاپ عکس رنگی فعالیت می‌کرد. بعد در سال ۱۳۵۶ جذب سینمای آزاد شد. و هم اکنون از کارگردان های به نام کشورمان است. ………………………………………………………………………………………………………. مصطفی کیایی متولد 22 بهمن 1355 در کرج است. او در رشته کارگردانی سینما ..

سریال ماه رخسار جدیدترین فیلم درباره ی قاجار

سریال ماه رخسار

سریال ماه رخسار

سریال ماه رخسار

مصطفی کیایی و عزیز الله حمید نژاد کارگردان های باسابقه سینما و تلوزیون در صدد ساخت سریالی مشترک قرار دارند که کیایی در سمت تهیه کننده و حمید نژاد کارگردان این پرژه خواهند بود. سریال ماه رخسار جدیدترین سریال درباره ی دوران قاجار می باشد.

موضوع سریال ماه رخسار

این سریال که در دوران قاجار روایت می شود موضوعی را درباره ی ناصرالدین شاه و اطرافیانش روایت می کند.

بازیگرانی که تاکنون نامشان در این پرژه حتمی شده است محسن کیایی، هدیه تهرانی، سحر دولتشاهی، حسام منظور، مانی حقیقی است.

……………………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

عزیزالله حمیدنژاد متولد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۳۸ در گرمسار می باشد. ایشان کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده اهل ایران است. عزیزالله حمیدنژاد از دوران دبیرستان علاقه‌مند به هنر نقاشی بود. سپس به عکاسی روی آورد و دو سال در کار چاپ عکس رنگی فعالیت می‌کرد. بعد در سال ۱۳۵۶ جذب سینمای آزاد شد. و هم اکنون از کارگردان های به نام کشورمان است.

……………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

مصطفی کیایی متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۵ در کرج است. او در رشته کارگردانی سینما تحصیل کرده و کار خود را با عنوان دستیار کارگردان در مجموعه های تلویزیونی و سینمایی آغاز کرده است. ایشان برادر محسن کیایی و از کارگردان های به نام ایرانی می باشد.

……………………………………………………………………………………………..

سریال ماه رخسار

محسن کیایی متولد سال ۱۳۶۰ در تهران و نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون است . او دانش آموخته رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. محسن کیایی برادر مصطفی کیایی است. او علاوه بر بازیگری نویسندگی هم می کند.

…………………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر سال ۱۳۵۸ است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادر سحر نائب رئیس فدراسیون شنا است و پدرش مهندس است. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بوده است.

………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

حسام منظور متولد ۱۸ آذر ماه سال ۱۳۵۹ در تهران می‌باشد. حسام بازیگر و هنرمند می‌باشد. او فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد، در عرصه ی تئاتر صاحب نام است کارگردانی هم می کند و مدرس بازیگری نیز می باشد.

………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران است. خانم تهرانی بازیگر سینما ایرانی می باشد که در زمینه عکاسی نیز فعالیت دارد. تهرانی برنده دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می ‌باشد. مسعود کیمیایی نخستین بار او را برای فیلم سلطان انتخاب کرد و بدین ترتیب هدیه تهرانی وارد سینمای حرفه‌ ای شد.

………………………………………………………………………………………………….

سریال ماه رخسار

مانی حقیقی متولد ۲۵ تیر ۱۳۴۸ در تهران است. مانی حقیقی کارگردان، نویسنده و بازیگر سینمای ایران است. مادر مانی حقیقی “لیلی گلستان” از مترجمان سرشناس و پدر او “نعمت حقیقی” فیلم‌بردار پرآوازه ایرانی است.

نوشته سریال ماه رخسار جدیدترین فیلم درباره ی قاجار اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.

منبع

Check Also

طرز تهیه سوپ سبزیجات رژیمی

سوپ سبزیجات رژیمی سوپ سبزیجات سوپ یکی از غذاهای ساده و مفیدی است که زود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *